Kategoriler
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
402,48 TL 160,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.539,98 TL 769,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.312,44 TL 524,98 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.240,59 TL 620,29 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.187,44 TL 474,98 TL
İndirim
Metre Fiyatı
774,98 TL 309,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.240,59 TL 620,29 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.124,94 TL 449,98 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Adet Fiyatı
999,94 TL 399,98 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
PerdeOulet
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Zeytinburnu perde modelleri sayesinde dekore edeceğiniz alanlara zarif bir görünüm kazandırılmaktadır. Firmamız gerçekleştirmiş olduğu online perde satışı ile, iç mekânlarınızdaki kaliteyi artırmaktadır.

Yaşam alanının genel dekorasyonu, ölçüsü ve çeşitli detayları; perde modeli seçiminde etkilidir. Zeytinburnu perde modelleri seçerken bu detaylara ayrıca dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü perde seçiminde küçük gibi görünen detayların aslında dekorasyonun tam bir şekilde oluşabilmesinde etkisi büyüktür. Unutulmamalıdır ki perdeler dekorasyonu öne çıkaran en önemli parçalardandır.

Perde Outlet En Güncel Zeytinburnu Perde Modelleri İle Dekorasyonlarınıza Renk Katıyor!

Perde Outlet Zeytinburnu perde modelleri üretirken, en çok tercih edilen modellerden yana seçim yapmaktadır. Bu sayede hemen hemen her dekorasyona ve zevke hitap edecek ürünleri öne çıkarmaktadır. Firmamızdan seçeceğiniz onlarca çeşit Zeytinburnu perde modelleri ile cesur dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Kendi dekorasyonunuzu oluşturmak ve dekorasyonlarınıza şık bir görünüm kazandırmak için, en ideal ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Birbirinden mükemmel seçenekler sunan firmamız, ihtiyaç duyacağınız ürünlere kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Türkiye geneline sunmuş olduğumuz online perde alışverişi hizmeti ile güvenilir bir şekilde perde modellerimize ulaşabilirsiniz.

1 – Zeytinburnu Fon Perde Modelleri

Zeytinburnu perde modelleri arasında yer alan fonlar, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her zaman yenilikçi tasarımları ile öne çıkan Perde Outlet fon modelleri, farklı özelliklere sahip olarak müşterilerle buluşturulmaktadır. Yeni sezon fon perde modelleri için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile, sürekli kendimizi yenileyerek en trend fon perdeleri sunmaktayız. Böylelikle ev dekorasyonlarınızı renklendirmekte ve size etkili bir hizmet vermekteyiz. Firmamızın en çok tercih edilen fonları arasında şu ürünler yer almaktadır;

  • Düz renk fon perde modelleri
  • Keten fon perde modelleri
  • Hazır fon perde modelleri
  • Özel ölçü fon perde modelleri

2 – Zeytinburnu Tül Perde Modelleri

Ev dekorasyonlarında zarafeti ve şıklığı yansıtan perde modelleri arasında şüphesiz tül perde modelleri yer almaktadır. Firmamız Zeytinburnu perde modelleri arasındaki tül perdelere, yoğun bir ilgi göstermektedir. Böylelikle en trend tül perdeleri üreterek ön plana çıkmayı başarmıştır.

Tül perde tek başına kullanılabileceği gibi, fonlarla da birlikte iyi bir uyum yakalamaktadır. Daha aydınlık ve havadar alanlar oluşturmak istiyorsanız, sadece tül perde tercih edebilirsiniz. Düz ve desenli tüller ile aradığınız şıklığı dekorasyonlarınıza katabilirsiniz.

3 – Zeytinburnu Perde Modelleri | Zeytinburnu Stor Perde

Zeytinburnu perde modelleri içinde yer alan stor perde modelleri, yenilikçi tarzları ile dikkat çekmektedir. Pratik kullanımları ile daha ön planda olan bu ürünler mekanizmalı sisteme sahiptir. Ayrıca evlere konforu da getirmektedir.

Firmamız en modern tasarımlara sahip storlar üreterek, müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Sade ve şık tasarımlara sahip stor perde modelleri; evlerin yanında ofislerde de yoğun bir şekilde talep görmektedir. Farklı renkleri bulunan bu ürünler, yaşam alanlarına çok yakışmaktadır.

4 – Zeytinburnu Güneşlik Perde Modelleri

Yoğun bir şekilde müşterilerden talep gören güneşlik Zeytinburnu perde modelleri iç mekânlara en çok yakışan ürünlerden bir tanesidir. Çünkü bu ürünler gün ışığının iç mekânlara gün boyu girmesine engel olmaktadır. Böylelikle hem de pratik bir ürün olmakta hem de fonksiyonel özelliği ile dikkat çekmektedir.

Evlerinizde daha modern ve çağdaş bir görünüm elde etmek istiyorsanız, tül ve fon perdelerinizle uyumlu güneşlikleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca karartma blackout güneşlik perde modellerini de tercih ederek, daha özgün bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

5 – Zeytinburnu Zebra Perde Modelleri

Bir perdede hem fonksiyonel kullanım hem de şık bir görünüm istiyorsanız, bu ürün zebra perde modeli olmalıdır. Çünkü birbirinden farklı modelleri ve tarzları bulunan zebra perdeler, her türlü alandan kolay bir kullanım sunmaktadır.

Zeytinburnu perde modelleri arasında tercih edilmeleri ile dikkat çeken zebra perde modelleri, iki farklı perdeyi bir arada barındırmaktadır. Böylelikle hem ekonomik hem de çağdaş görünümlü ev dekorasyonu oluşturmanıza imkân sunmaktadır.

Sezona Damga Vuran En Yeni Zeytinburnu Perde Modelleri!

Perde Outlet firması olarak her zaman en yeni ve modern tasarımlara önem vermekteyiz. Çünkü firmamız perde trendlerine ve popüler olan ürünlere yoğunluk göstermektedir. Böylelikle sizin için daha yeni ürünler üretmeye ve daha özenli perde modelleri çıkarmaya çalışmaktayız.

Kilis perdeci markaları arasında en yeni ve çağdaş modellerimiz ile dikkat çekmekteyiz. Sürekli olarak uygun fiyatlar ile adımızdan söz ettirerek, daha iyi bir hizmet vermek adına çalışmalar yürütmekteyiz. Sezona damga vuran fon, zebra, tül ve stor perde modellerimiz; her yıl en yeni Zeytinburnu perde modelleri ile Perde Outlet’te beklemektedir!

Modern Tasarımlara Sahip Zeytinburnu Perde Aksesuarları Dekorasyonlarınıza Çok Yakışacak!

Zeytinburnu perde modelleri için aksesuar kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü bir perdenin daha kaliteli, zarif ve hoş görünmesi aksesuarlar ile gerçekleşmektedir. Birbirinden gösterişli ve şık aksesuar modelleri perdelerin farklı bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Ayrıca farklı dokuları ve özellikleri ile bu aksesuarlar, perdelerle kolay bir şekilde kombinlenmektedir. En çok tercih edilen aksesuarlar arasında şu ürünler yer almaktadır;

  • Mıknatıslı aksesuarlar
  • Mandallı aksesuarlar
  • Bağlamalı aksesuarlar
  • Püsküllü aksesuarlar

Zeytinburnu Perdeciler Çarşısı İçinde Perdeye Yön Veren Marka Perde Outlet!

En trend Zeytinburnu perde modelleri arayışında olan toptancılar firmamızla iletişime geçmektedir. Böylelikle müşterilerine değer katma imkânı elde edebilmektedirler. Uygun fiyatlı ve kaliteli kumaşlardan üretilen perdelerimiz Zeytinburnu toptancıları tarafından talep edilmektedir.

Zeytinburnu tül perde fiyatları konusunda piyasaya oranla daha uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ayrıca online perde satışı hizmeti ile, istenilen modellerin ve aksesuarların hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktayız. Böylelikle müşterilerimizin ve bizi talep eden tüm toptancıların yaşam alanlarının renklendirmesini sağlamaktayız.

Perde Outlet Uygun Fiyatlarla Zeytinburnu Perdeciler Arasında Öne Çıkıyor!

Zeytinburnu perde modelleri en uygun fiyatlarla Perde Outlet'te bulunmaktadır. Perde modasına yön veren firmamız, uygun fiyatlı ürünleri ile müşteriye ulaşmak adına hizmet vermektedir. Online Zeytinburnu perdeci mağazamız, farklı çeşit arayan toptancıların ve müşterilerin tercihleri arasındadır.

Birbirinden güzel ve şık kumaşlardan üretilen perde modellerimizle, bu alandan en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Zeytinburnu perde modelleri ile ilgili çeşitli sorular merak edilmektedir. İşte bu konudaki en merak edilenler!

1 –  Hangi Perde Modeli Daha Kullanışlı?

Birbirinden farklı tasarımlara sahip Zeytinburnu perde modelleri arasında en kullanışlı olanlar zebra perde modelleridir. Çünkü bu ürünler iki farklı perde özelliği taşımaktadır. Bu nedenle avantaj sağlamaktadır.

2 – En İyi Perde Kumaşı Hangisi?

Zeytinburnu perde modelleri çeşitli kumaşlardan üretilmektedir. Genellikle polyester, saten, bambu, pamuk ve keten kumaş perdeler bulunmaktadır. Firmamız en kaliteli perde kumaşlarını tercih ederek, modelleri bu yönde üretmektedir.

3 – Temizliği En Kolay Perde Hangisi?

İstanbul perde modelleri arasında temizlik açısından hem pratiklik hem de zamandan tasarruf sağlayan perde modeli, stor perdelerdir.

4 – Eve Perde Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Zeytinburnu perde modelleri içerisinden seçim yaparken birden fazla detaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle odanın genel dekorasyonu, kullanılacağınız alan ve ölçüler, perde seçiminin en kritik noktalarıdır.