Adet Fiyatı
174,00 TL 87,00 TL
Adet Fiyatı
233,99 TL 117,00 TL
Adet Fiyatı
162,00 TL 81,00 TL
Adet Fiyatı
210,00 TL 105,00 TL
Adet Fiyatı
210,00 TL 105,00 TL
Adet Fiyatı
210,00 TL 105,00 TL
Adet Fiyatı
233,99 TL 117,00 TL
Adet Fiyatı
191,99 TL 95,99 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Hazır Tül Perde

Tasarım odaklı, dekoratif bir mekan hazırlamak için atılan ilk adımların başında muhakkak ki perde seçimi gelir. Özellikle evler söz konusu olduğunda ilk seçim, tül perdelerden yanadır. Şık, dokusu tasarım odaklı, rengi mekana uygun ve daha pek çok değeri içerisinde barındıran tül perdeleri seçmek ya da diktirmek de elbette ki kolay değildir. İşte bunun için harika bir seçenek olan hazır tül perde, sizlerin taleplerini en iyi şekilde karşılıyor. Her mekana ve zevke uygun olması da ayrı bir değer olarak dikkat çekiyor.

Hazır Tül Perde Modelleri

Dekoratif açıdan her zevke uygun olacak kadar bol seçeneği olan hazır tül perdeler, tasarım perdelere göre daha hızlı ulaşılabilirdir. Bu nedenle de sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda online mağazalardan alındığında, fiyat konusunda da büyük avantaj ortaya çıkar. Peki, bu tür hazır tül perde çeşitleri nelerdir?

·       Renkli Hazır Tül Perdeler

·       Beyaz Hazır Tül Perdeler

·       Dokulu Hazır Tül Perdeler

·       Özel Ölçü Hazır Tül Perdeler

·       Standart Hazır Tül Perdeler

Yukarıdaki gibi çeşitleri bulunan hazır tül perdeler, özel tasarım halinde daha farklı bir düzene kavuşturulabilir. Bu durum tamamen sizlerin taleplerine göre değerlendirmeye alınmaktadır. Peki, hazır tül perde ölçüleri nelerdir?

Hazır Tül Perde Ölçüleri

Mekana, evin tasarımına ve özel taleplere göre değişkenlik gösterebilen pek çok tül perde bulunur. Hazır perdeler içerisinde de seçenekleri oldukça fazladır. Bu noktada hazır tül perde modelleri ile talep ettiğiniz perdelere kavuşmanız asla sürpriz olmaz. Aynı zamanda talep ettiğiniz tül perde ölçüleri belirliyse, hazır perdeler arasından bunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hazır Tül Perde Fiyatları

Özel ölçü tül perdelere göre daha standart fiyatlar belirlenmiş durumdadır. Bu nedenle hızlı bir şekilde beğenip, satın alabilirsiniz. Genellikle kadınların hazır tül perdeleri tercih etmelerinde; bol seçenek ve uygun fiyat dikkat çekmektedir.

Perde Outlet ile hayalinizde tül perdelere, hazır tül perde kategorisi içerisinde kavuşabilirsiniz. Seçenekler, fiyat avantajları ve dahası da sizleri bu kategori de beklemektedir. Sen de şimdi hemen satın al ve evinin dekorasyonunu kendin yap.