Adet Fiyatı
479,96 TL 239,98 TL
Adet Fiyatı
479,96 TL 239,98 TL
Adet Fiyatı
479,96 TL 239,98 TL
Adet Fiyatı
343,96 TL 171,98 TL
Metre Fiyatı
239,98 TL 119,99 TL
Metre Fiyatı
239,98 TL 119,99 TL
Metre Fiyatı
239,98 TL 119,99 TL
Metre Fiyatı
171,98 TL 85,99 TL
Metre Fiyatı
171,98 TL 85,99 TL
Adet Fiyatı
343,96 TL 171,98 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Güneşlik

Şıklık ile beraber, işlevi vasıtasıyla en çok tercih edilen perde çeşitlerinden bir tanesi olan güneşlik perdeler; kullanım kolaylığı, kolay yıkanabilme ve çeşitliliği noktasında ön planda yer almaktadır. Yıkanmasında ve işlevindeki etkinliği ortaya çıkarmasında, güneşlik perde kumaşı çok önemlidir. Bu nedenle evlerde ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen güneşlik perdelerin pek çok farklı kriterine dikkat edilmesi gerekir.

Güneşlik Perde Çeşitleri

Tül perde güneşlik ile bir arada kullanılır ve bu kullanım sonucunda, gündüz vakitlerinde tül perde çekilirken, akşam vakitlerinde güneşliğin çekilmesi gerekir. Çünkü tül gündüz vakitlerinde dışarıdan içerinin görünmesini engeller, güneşlik ise gece vakitlerinde ışıkların yanacağı için, dışarıdan içerisinin görünmesinin tamamen önüne geçer. Ancak standart olarak bilinse de, güneşlik perde çeşitleri çok fazladır.

  • Siyah Güneşlik
  • Karartma Siyah Güneşlik
  • Karartma Güneşlik
  • Krem Saten Güneşlik
  • Karartma Kahve Güneşlik
  • Karartma Gri Güneşlik
  • Blackout Güneşlik

Yukarıdaki perde çeşitleri, güneşlik perde kumaşına göre farklılaşmakta ve ev dekorasyonuna göre düzenlenebilmektedir. Aynı zamanda hazır güneşlik perdelerin de çok fazla seçeneği içerisinde barındırdığı açıktır. Bunun yanı sıra, özel ölçü güneşlik ile de tasarımını istediğiniz şekilde düzenletebileceğiniz güneşliklere sahip olabilirsiniz.

Güneşlik Perde Kumaşı

Güneşlik perdelerin pek çok farklı kumaş türü bulunmakta ve hazır güneşlik ya da özel ölçü güneşlik tercihinde bu tür kumaşlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Güneşlik perde modelleri göz önünde bulundurularak, kumaş tercihleri de yapılabilir. Bu şekilde ev dekorasyonu için harika bir fırsat ortaya çıkacaktır. Fiyatlandırmaları da bu tür kumaş tercihlerinin etkileyeceği unutulmamalıdır.

Güneşlik Perde Fiyatları

Güneşin evlere girmesini ya da yeterli ölçüde girmesini sağlayan, dışarıdan içerinin görünmesini tamamen engelleyen güneşlik perdeler tercih edilirken pek çok farklı kriter dikkate alınmalıdır. Bu kriterler genel olarak; perde modeli, kumaş çeşidi, boyutları ve dokusu olarak bilinmektedir. Elbette ki online mağazalardan alınan perdeler, fiziksel mağazalara göre daha uygun fiyatlı olacaktır. Bunun da unutulmaması gerekir.

Perde Outlet ile hayalini kurduğunuz tasarım ve modeldeki güneşlik perdelere kavuşabilirsiniz. Hazır veya özel tasarım olarak satın alınabilmesi de mümkün olduğu için, Perde Outlet sizlere istediğiniz güneşlik perdeleri ulaştırmaktadır. Bu kapsamda sizler de Sepete Ekle diyerek, hayalini kurduğunuz güneşliklere en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Güneşlik bir odanın fazla olan ışıktan kendisini absorbe etmesi için iyi bir tercihtir. Farklı renk seçenekleri ile farklı zevklere de hitap etmektedir. Salon ve yatak odalarında şık bir tasarım için iyi tercihlerdir. Kalın kumaşları sayesinde güneş ışınlarını önlemede de oldukça başarılıdır. Özel ölçülerle üretilebileceği gibi hazır ölçüleri ile de tercihi sıklıkla yapılmaktadır.