Kategoriler
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
529,98 TL 211,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
387,48 TL 154,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.199,98 TL 599,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
474,98 TL 189,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
449,98 TL 179,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.199,98 TL 599,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.549,95 TL 619,98 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
968,69 TL 387,48 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.312,44 TL 524,98 TL
İndirim
Metre Fiyatı
774,98 TL 309,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.006,19 TL 402,48 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
PerdeOulet
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
1.324,98 TL 529,99 TL
Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)

Maltepe perde modelleri göz alıcı dekorasyonlar oluşturmak artık çok kolay! Perde Outlet online ve fiziki mağazalarından alacağınız her ürün, dekorasyonlarınıza değer katmakta ve sizin istediğiniz alanlara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Uzun ömürlü kullanım sunan Maltepe perde modelleri eşsiz tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Hem sade hem de modern dekorasyonlar oluşturmaya yardım eden birbirinden güzel perde modelleri Perde Outlet’te sizi beklemektedir.

Maltepe Perde Modelleri Maltepe’de Perdeciler ve Sizler İçin Perde Outlet’te!

Farklı renk ve modelde müşterilere sunulan Maltepe perde modelleri dekorasyonlarınıza ince bir dokunuş yapmaktadır. Yaşam alanlarınızı estetik bir görünüm kazanmaya yardımcı olan bu perdeler, ev ve ofis ortamı için kullanıma uygundur. Ayrıca perdeler özelliklerine göre farklı alanlarda kullanılmaktadır. Temiz ve rahat bir alan oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz perde modelini seçebilirsiniz.

Fon, tül, zebra, güneşlik ve stor Maltepe perde modelleri güncel tasarımları ile göz doldurmaktadır. Maltepe perdeci mağazamız ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek için online bir hizmet vermektedir. Firmamıza ait ürünler arasından tercihinizi yapabilir ve daha dekoratif bir alana sahip olabilirsiniz. İşte, Perde Outlet olarak size sunduğumuz birbirinden güzel perde modelleri;

1 – Maltepe Perde Modelleri | Maltepe Fon Perde Modelleri

Eşsiz kumaş dokusu ve dikkat çeken tasarımları ile göz dolduran Maltepe perde modelleri tarzınıza uyum sağlamaktadır. Kaliteli kumaşlardan üretilen fon perdeler, tül perdeler ile birlikte mükemmel bir uyum sergilemektedir. Kullanıldıkları alanlarda kaliteli bir şıklık sunmanın yanında, uzun yıllar kullanımda sağlamaktadırlar.

Fon perde modellerinde firmamız, sektörde başarılı işlere imza atmıştır. Böylelikle Maltepe perdeci mağazaları arasında ismimiz sıkça duyulmaktadır. Firmamızı tercih eden müşterilerin genel olarak talep ettikleri fon perde modelleri ise şöyledir;

 • Düz fon perde modelleri
 • Keten fon perde modelleri
 • Hazır fon perde modelleri
 • Özel ölçü fon perde modelleri
 • Pano fon perde modelleri

2 – Maltepe Stor Perde Modelleri

Stor Maltepe perde modelleri son teknolojiler ile üretilerek, müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Kullanım açısından pratiklik sunan stor perdeler, kaliteli ve avantajlı modellerdir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ürünleri Perde Outlet online mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

Perde sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, güncel stor perde modellerine yer vermektedir. Bu sayede günden güne değişen müşteri ihtiyaçlarına daha net bir şekilde cevap verebilmektedir. Farklı tasarımlara sahip stor perdelerin her alanda kullanılması böylelikle daha kolay bir hâle gelmiştir.

İhtiyaç duyduğunuz stor perde modellerini ulaşabilmeniz adına, etkili bir hizmet yürütmekteyiz. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz stor perde modellerinin, en kısa sürede adreslerinize gönderimini yapmaktayız. Severek kullanabileceğiniz stor perde modelleri şu şekildedir;

 • Düz mat stor perde modelleri
 • Blackout stor perde modelleri
 • Sun screen stor perde modelleri

3 – Maltepe Tül Perde Modelleri

Maltepe perde modelleri arasında yer alan tül perde modelleri, eşsiz bir görünüme sahiptir. Bu ürünler dekorasyonlara daha samimi ve zarif bir ambiyans kazandırmaktadır. Perde Outlet kalitesi ile öne çıkan tül perdeler, trend çizgilerle üretilmiştir.

Kaliteli kumaşlardan üretilen tül perde modelleri kullanım ve temizlik açısından da avantajlıdır. Farklı desenlerde üretilerek birçok alanda kullanım sunan bu ürünler, her dekorasyona uyum sağlamaktadır. Genellikle beyaz, krem ve gri tonlarında tercih edilmektedir. Ayrıca rengarenk fonlar ile de bu renkler uyum içindedir.

4 – Maltepe Güneşlik Perde Modelleri

Maltepe perde modelleri arasında yer alan güneşlikler, dekorasyonlarda istenilen mahremiyeti sunmaktadır. Bu perde modelleri farklı tasarımlarda üretilerek, yaşam alanlarına ayrı bir hava kazandırmaktadır.

Blackout karartma güneşlik perde modelleri tam mahremiyet isteyen kişiler için ideal ürünlerdir. Çünkü bu ürünler yapıları gereği ve koyu renkleri ile içerinin görünmesini tam manada engellemektedir. Ayrıca karanlık alanlar isteyenler için de tercih edilebilir ürünler arasında gösterilmektedirler.

Dekorasyonlarda daha aydınlık ve ferah bir görünüm elde etmek istiyorsanız krem, beyaz ve açık gri tonlarındaki güneşlik perde modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler aradığınız dekorasyonu oluşturmanızı size yardım etmektedir.

5 – Maltepe Zebra Perde Modelleri

Son yıllarda kullanım giderek artan ve popüler bir konuma gelen Maltepe perde modelleri kategorisi içerisinde, zebra perdeler öne çıkmaktadır. Çünkü bu ürünler hem estetik bir görünüm sunması hem de kullanım avantajları bakımından tercih edilmektedir. Tül, fon ve güneşlik perde yerine geçmektedirler.

Kullanım alanları bakımından da oldukça geniş bir üründür. Zebra perde modelleri ev dekorasyonunun yanı sıra, ofis, hastane, yemekhane ve birçok alanda tercih edilmektedir.

Maltepe Perdeciler Çarşısı İçinde En Popüler Marka Perde Outlet!

Maltepe perdeciler çarşısı içerisinde yer alan birçok marka bulunmaktadır. Firmamız Maltepe perde modelleri ile hem müşteriler hem de toptancılara etkili bir hizmet vermektedir. Dekorasyonların zenginleşmesi ve estetik bir görünüme kavuşması için güncel tasarımlı perde modelleri sunmaktadır.

Maltepe perdeci mağazalarından alınan Perde Outlet Maltepe perde modelleri, adreslere hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Ayrıca firmamız güvenli ödeme seçenekleri de sunarak, oluşabilecek herhangi bir mağduriyetin önüne geçmektedir.

Maltepe Perde Aksesuarları Perde Modellerini Daha Dikkat Çekici Hâle Getiriyor!

İç mekan dekorasyonlarının tamamlanabilmesi için Maltepe perde modelleri birbirinden farklı aksesuarlar ile birlikte kullanılmaktadır. Çeşitli desen ve renklerde üretilen aksesuarlar firmamız tarafından ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir. Ayrıca şık ve zarif perde modellerini tamamlayabileceğiniz aksesuar ürünlerimiz ile, dekorasyonlarınızı daha çok ön plana çıkarmanız mümkündür.

Maltepe perde modelleri ile birlikte kullanılan aksesuarlar güzel bir görüntünün oluşmasını sağlamaktadır. Özellikle fon perde aksesuarları Maltepe perde modelleri tasarımlarının daha pratik bir şekilde kullanılmasına olanak sunmaktadır. En çok tercih edilen aksesuar modelleri arasında ise şu ürünler yer alır;

 • Renso
 • Sarkıt
 • Braçol
 • Perde zinciri
 • Perde bağı
 • Perde halatı

Sık Sorulan Sorular

Maltepe perde modelleri tercih edilirken birçok detaya dikkat edilmektedir. Özellikle bu perdelerin seçiminde bazı sorulara cevap alınması gerekir. Bu noktada en sık sorulan sorular şöyledir;

1 – Perde Çeşitleri Nelerdir?

Birbirinden farklı özelliklere sahip Maltepe perde modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ev dekorasyonunda çeşitli alanlarda kullanılan bu ürünler, giderek gelişmekte ve kullanım açısından yaygınlaşmaktadır. Fon, tül, güneşlik, zebra, jaluzi ve stor gibi perde çeşitleri bulunmaktadır.

2 – Perde Rengi Nasıl Seçilir?

İstanbul perde modelleri seçiminde birçok detayın göz önünde bulundurulması gerekir. Özellikle perdenin tasarımı ve rengi dekorasyonların oluşturulmasındaki en önemli noktalardan biridir. Çünkü ürünlerin doğru seçilmesi genel dekorasyon açısından önemlidir. Duvar rengi ve diğer dekorasyon ürünlerinin rengine göre perde seçim yapılmalıdır.

3 – Hangi Perde Modeli Daha Kullanışlı?

Maltepe perde modelleri arasında çeşitli özelliklere sahip perde modelleri bulunur. Ancak bazıları kullanım açısından hem avantajlı hem de pratiktir. Bu perdelerin başında stor ve zebra perdeler gelmektedir. Kullanışlılık ve pratiklik bakımından bakıldığında, en dikkat çeken perdeler zebra perdelerdir.

4 – Stor Perde Nasıl Seçilir?

Severek tercih edilen Maltepe perde modelleri kategorisinde stor perde modelleri yer almaktadır. Çünkü bu ürünler mutfak ve banyoların en vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Ancak günümüzde diğer iç mekânlarda da kullanımı giderek artmıştır. Stor perdenin seçiminde genel dekorasyonun göz önünde bulundurulması gerekir.