Kategoriler
İndirim
Metre Fiyatı
387,48 TL 154,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
524,98 TL 209,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
439,98 TL 175,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
474,98 TL 189,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.549,95 TL 619,98 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.549,95 TL 619,98 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.539,98 TL 769,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.240,59 TL 620,29 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Kadıköy perde modelleri estetik, şık ve işlevsel özellikleri ile ev dekorasyonlarına muazzam bir görünüm kazandırmaktadır. Bu perdeler, dekorasyonla uyumlu olduğundan gözleri yormayan bir şıklık ortaya koymaktadır. Perde Outlet firması olarak Kadıköy’ün dokusuna yakışan, Kadıköy perde modelleri üretmeye devam etmekteyiz.

Birbirinden güzel perde modelleri yaşam alanlarınızı süslemenize imkân sunar. Özellikle online Kadıköy perdeci mağazamız; fonksiyonel ve dekoratif olarak kullanmanıza imkân sunan modelleri sizin için satışa sunmaktadır. Firmamızı tercih ederek, uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitedeki perdelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sezonun En Trend Kadıköy Perde Modelleri Perde Outlet’te!

Perde Outlet firması her dekorasyona uygun perde modelleri tasarlamaktadır. Birbirinden şık ve gösterişli Kadıköy perde modelleri ile evinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Perde Outlet tarafından üretilen perde modelleri ile aranılan şıklığın oluşturulması oldukça kolaydır. Özellikle estetik tasarım çizgileriyle üretilen modeller, yaşam alanlarına çok yakışmakta ve modern bir şıklığı ortaya koymaktadır.  

Kadıköy perde modelleri hemen hemen her dekorasyonunun tamamlayıcı parçasıdır. Çünkü bu ürünler olmadan tam bir dekorasyon oluşturulması mümkün değildir. Online satış hizmeti veren firmamız, işlevsel ve şık görünüme sahip pek çok modelin satışını gerçekleştirmektedir. Böylelikle Türkiye geneline aktif bir perde satışı hizmeti sunmaktadır.

1 – Kadıköy Fon Perde Modelleri

Kadıköy perde modelleri arasında yer alan fon perdeler dekorasyonda göz alıcı bir şıklık oturulmasına imkân sunmaktadır. Perde Outlet fon perde modelleri kendilerine has kaliteli kumaşlardan üretilmektedir. Ayrıca rengarenk tonlarıyla her kesime hitap etmektedir.

Tasarımları, kumaşları ve özellikleri ile öne çıkan fon perdeler tüllerle de uyumludur. Trend dekorasyon fikirleri göz önünde bulundurularak, aradığınız ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Kadıköy perdeleri içerisindeki fonlar, hem perde toptancıların hem de mağazalarının en çok tercih ettiği ürünlerdir. Firmamız beğeneceğiniz tarladaki fon perde üretimini gerçekleştirmektedir.

Perde Outlet olarak tasarlamış olduğumuz fon perdeler, renk olarak dekorasyonlara uyumludur. Aynı zamanda klasik dekorasyonlar içinde farklı tarzlarda ve dokularda fon perdelerimiz bulunmaktadır. Firmamızda severek tercih edilen fon perdeler arasında şu ürünler yer alır;

 • Pano fon perde modelleri
 • Keten fon perde modelleri
 • Düz fon perde modelleri
 • Özel ölçü fon perde modelleri
 • Hazır ölçü fon perde modelleri

2 – Kadıköy Stor Perde Modelleri

Ev ve iş dekorasyonlarında gözle görülür bir farklılık oluşturmak istiyorsanız, stor perde modellerini tercih edebilirsiniz. Kadıköy perde modelleri kategorisinde yer alan stor perdeler, kullanışlı yapıya sahiptir ve aynı zamanda şık ve zarif detayları da barındırmaktadırlar.

Vazgeçilmez modeller arasında gösterilen storlar hem şıklığı hem de konforu aynı anda sunmaktadır. Teknolojik bir perde modeli olan bu ürünlerin temizliği de ayrıca oldukça kolaydır. Perde Outlet canlı renklerde ve benzersiz desenlerde stor perde modelleri üreterek, aradığınız ürünlere kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

3 – Kadıköy Tül Perde Modelleri

Mekanları arzu edilen bir görünüm kavuşturan tül perdeler Kadıköy perde modelleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Çünkü bu parçalar her zaman popülerliğini korur ve dekorasyonların vazgeçilmezi olmaktadır. Farklı renk ve desenlerde üretilen tül perdeler, her dekorasyonun ihtiyacını karşılamaktadır.

Diğer dekorasyon ürünleri ile tam bir uyum içinde bulunan tül perdeler yaşam alanlarına ince bir dokunuş yapmaktadır. Böylelikle sade olan dekorasyonları hareketlendirmekte veya hareketli dekorasyonları da daha sade bir görünüme kavuşturmaktadır. Tamamen genel dekorasyona uyumlu bir şekilde seçilmesi gereken tül perdeler, ortamın ambiyansını yükseltmektedir.

4 – Kadıköy Perde Modelleri | Kadıköy Güneşlik Perde Modelleri

Kadıköy perde modelleri arasında yer alan güneşlik modelleri kaliteli ve estetik bir şekilde satışa sunulmaktadır. Mahremiyet açısından avantajlı olan bu ürünler ayrıca pratik bir kullanıma sahiptir. Gündüz vakitlerinde bile güneş ışığının iç mekanlara girmesini engelleyen bir özelliğe sahip olan güneşlik perde modelleridir.

Perde Outlet firmamızdan temin edeceğiniz güneşlik modelleri, dekorasyonunuza yön verecek tasarımlara sahiptir. Modayı en iyi şekilde yansıtan bu ürünlere ve daha fazlasına, online perdeci mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca fiziki mağazalarımıza ziyaret ederek, farklı özelliklere sahip güneşlik modellerini satın alabilirsiniz.

5 – Kadıköy Zebra Perde Modelleri

Fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken Kadıköy perde modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle bu ürünler arasında zebra perde modelleri ev dekorasyonlarında şık ve spor bir görünüm kazandırmaktadır. Bu ürünlerde, dekorasyonların tamamlayıcı parçalar arasında gösterilmektedir. Böylelikle hemen hemen her dekorasyona uygulanabilir bir yapıları vardır.

Kadıköy Perdeciler Çarşısı İçinde En İdeal Marka Perde Outlet!

Kadıköy perde modelleri herkesin dekorasyon stiline uygun güncel tasarımlarla üretilmektedir. Perdeciler çarşısında yer alan toptancılar Perde Outlet ürünlerini tercih etmektedir. Bu sayede uzun yıllardan beri başarılı bir şekilde perde konusunda ilerlemeyi başarmış bulunmaktayız.

Hayalini kurduğunuz ve arzu ettiğiniz dekorasyonlara ulaşmanız için firmamız etkili bir hizmet yürütmektedir. Online perde satışı hizmetimiz ile güncel Kadıköy perde modelleri ve aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. Sezona damga vuran modellere kolay bir şekilde ulaşarak, dekorasyonlarınızda canlı ve enerjik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kadıköy Perde Aksesuarları Konusunda Tek Adres!

Kadıköy perde modelleri yaşam alanlarına göz alıcı bir zarafet kazandırmaktadır. Ancak bu perdelerin daha hoş ve asil görünmesine yardımcı olan aksesuarlarında kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü fonksiyonel ve şık perdelerin pratik bir şekilde katlanabilmesi aksesuarlar ile gerçekleşmektedir.

Farklı tasarımlara sahip Kadıköy perde modelleri için üretilen aksesuarlar, çeşitli özellikleri sahiptir. Her bir perde modelinde kullanılan aksesuar değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda birkaç perde modeli için kullanılabilen aksesuarlarda bulunmaktadır. Firmamız online perde aksesuar satışı da gerçekleştirmektedir.

Aksesuar kullanımı Kadıköy perde modelleri açısından avantajlıdır. Çünkü bu ürünler perdelerin daha pratik ve işlevsel bir hale gelmesini sağlamaktadır. Modeller ile birlikte kullanılarak daha dikkat çekici tasarımları imza atan aksesuarlar şu şekildedir;

 • Renso
 • Braçol
 • Fon perde bağı
 • Fon perde demiri
 • Püskül
 • Mıknatıslı perde aksesuarları
 • Mandallı perde aksesuarları
 • Sarkıt
 • Toka
 • Perde zinciri

Sık Sorulan Sorular

Kadıköy perde modelleri ile ilgili birçok detay merak edilmektedir. Özellikle perdelerin nerelerde kullanılacağı ve perde çeşitleri en çok merak edilen konulardandır. İşte, bu kategorideki en sık sorulan sorular;

1 – Kaç Çeşit Perde Var?

Modern Kadıköy perde modelleri olarak birçok perde çeşidi bulunmaktadır. Ev ve ofis dekorasyonlarında kullanılan perdeler arasında; fon, tül, stor, zebra ve güneşlik perde modelleri yer almaktadır.

2 – Blackout Perde Ne Demek?

İstanbul perde modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olan blackout perde modelleri karartma perdesi olarak da bilinmektedir. Bu ürünler dışarıdan gelen ışığı kesmekte ve karanlık bir ortam sunmaktadır.

3 – Hangi Perde Daha Kullanışlı?

Kadıköy perde modelleri kategorisinde yer alan zebra ve stor perde modelleri en kullanışlı perdeler arasında gösterilmektedir. Özellikle zebra perde modelleri, bu yönüyle birçok kişinin tercihleri arasındadır.

4 – Salonda Perde Nasıl Olmalı?

Salonlar için Kadıköy perde modelleri arasından bir model seçerken farklı etkenler söz konusudur. Genellikle dekoratif salonlar için koyu renkli perde modelleri tercih edilmektedir. Diğer dekorasyon ürünleri ile uyumlu perdelerin seçilmesi dekorasyonu olumlu yönde güçlendirmektedir.