Kategoriler
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
774,98 TL 309,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
774,98 TL 309,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.199,98 TL 599,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
402,48 TL 160,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
879,95 TL 351,98 TL
İndirim
Adet Fiyatı
879,95 TL 351,98 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.012,44 TL 404,98 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.006,19 TL 402,48 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Şişli perde modelleri, dekorasyonlara kattığı zarafet ile göz doldurmaktadır! Siz de Şişli perdeci mağazası olan Perde Outlet tasarımlarını tercih edebilir ve dekorasyonlarınıza canlılık kazandırabilirsiniz!

Bir dekorasyonu tamamlayan en önemli unsurlar arasında perde yer almaktadır. Tercih edilecek olan perdenin, hem kullanışlı hem de kullanılan diğer mobilyalarla uyumlu olması gerekir. Bu noktada Şişli perde modelleri olarak geniş bir yelpaze sunan Perde Outlet; farklı stillere hitap eden modelleri müşterileriyle buluşturmaktadır.

Dekorasyonlarınıza Yön Verecek Şişli Perde Modelleri Perde Outlet’te!

Şişli perde modelleri, son dönemlerin perde modasını yansıtan detaylarla süslenmiştir. Böylelikle dekorasyonlarda farklılık yaratarak, olumlu bir atmosferin yaşam alanlarında oluşturulmasına katkı sağlar.

Dekorasyonlarınıza yön verecek Perde Outlet Şişli perde modelleri firmamız, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle birbirinden güzel perde modelleri sunmaktadır. Yüzlerce ürün arasından dekorasyonunuza uygun olan bir modeli kolaylıkla temin edebilirsiniz. Peki, dekorasyonları süsleyen ve daha konforlu alanlar oluşturulmasında etkili olan perde modelleri nelerdir?

1 – Şişli Fon Perde Modelleri

Fon perdeler, bir dekorasyonun zenginleştirilmesinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Çünkü şık ve modern tasarımları, bu modellerin dekorasyonlara oldukça yakışmasını sağlamaktadır. Düz ve canlı renklerle tasarlanan fon perdeler, dekorasyonlara hareketlilik kazandırdığı gibi şıklığı da beraberinde getirir.

Şişli perde modelleri arasında yer alan fon perdelerin; diğer perdelerle de uyumu harikadır. Güneşlik veya tül perdeler ile beraber kullanabilir ve yaşam alanlarınızı güzelleştiren bir dekorasyona imza atabilirsiniz!

2 – Şişli Zebra Perde Modelleri

Klasik perde modellerine nazaran daha pratik bir kullanım sunan zebra perdeler, sabit görünümü ile oldukça dikkat çekmektedir. Bambu zebra perdeler; farklı yaşam alanlarında mükemmel bir uyumluluk göstererek, ortamları daha şık ve zarif bir hâle dönüştürür. Bu noktada ev ve ofis gibi alanlarda kolaylıkla kullanım sağlar.

Aynı zamanda bu modeller oldukça dayanıklıdır. Ayrıca kolay bir şekilde temizlenebilme fırsatı da sunmaktadır. Işık geçirgenliğine sahip zebra Şişli perde modelleri arasındaki tasarımları sizler de inceleyebilir; farklı renk ve tasarımlarla sunulan modeller arasından zevkinize göre bir seçim gerçekleştirebilirsiniz!

3 – Şişli Perde Modelleri | Şişli Tül Perde

Hemen hemen her ev dekorasyonda tercih edilen tül perde modelleri, ince ve hafif kumaşlardan üretilmektedir. Şişli perde modelleri mağazası olan Perde Outlet; seçkin tasarımlara sahip modeller sunmaktadır. Sunulan bütün modeller estetik zevklere hitap etmekte ve kullanıldığı alanları güzelleştirmektedir. Peki, dekorasyonlarınızda değerlendirebileceğiniz şık ve zarif tül perde tasarımları nelerdir?

 • Düz tül
 • Şantuk tül
 • Çizgili tül
 • Kareli tül
 • Etek işlemeli tül
 • Bambu tül
 • İnce zırh tül

4 – Şişli Güneşlik Perde Modelleri

Şişli perde modelleri arasında bulunan güneşlik perdeler, şıklığı ve işlevselliğiyle dikkat çeken tasarımlar olmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu tasarımların, ev ve ofis gibi alanlarda kullanımı söz konusudur.

Güneşlik perdelerin en önemli özelliği, gün ışığının içeriye girmesini engellemesidir. Genellikle yaşam alanlarınızda istenilen ölçülerde güneş ışığını filtreleme özelliğini sizlere sunmaktadır. Ayrıca bu modellerle mahremiyet açısından da avantaj sağlayabilirsiniz.

Sizde farklı renklerde tasarlanmış olan güneşlik modelleri, Perde Outlet’te keşfedebilirsiniz! Saten, siyah, blackout karatma ve beyaz güneşlikler sitemizde sizleri bekliyor!

5 – Şişli Çift Mekanizmalı – Stor Perde Modelleri

Tek bir modelde iki perde çeşidi sunan çift mekanizmalı stor perdelerde; klasik perdelere göre farklı bir çalışma prensibi bulunmaktadır. Çift mekanizmalı perdelerde tek bir ray üzerinde iki sarmal bulunmaktadır. Bu sarmallara ise farklı iki perde sarımı yapılmıştır.

Böylelikle dekorasyonlarınızda tercih edeceğiniz çift mekanizmalı stor perdelerle, pencerelerinizde birden fazla perde kullanımı elde edebilirsiniz! Şişli perde modelleri arasında yer alan stor perdeler oldukça kullanışlıdır. Siz de teknolojik özelliklerle donatılmış olan bu tasarımları tercih ederek, dekorasyonlarda farkınızı ortaya koyabilirsiniz!

Perde Outlet En Yeni Şişli Perde Modelleri!

Şişli perde modelleri firması olarak uzun yıllardır kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaları yürütüyoruz. Perde Outlet çağdaş dekorasyonlara uygun en yeni perde tasarımları sunmaktadır. Bu noktada değişen perde modasını güncel bir şekilde takip ederek, trend tasarımlarla üretilmiş olan modelleri müşterilerle buluşturmaktadır.

Peki zarif bir görünüme, pratik ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan Perde Outlet tasarımları nelerdir?

 • Fon perde
 • Tül perde
 • Dikey perde
 • Güneşlik perde
 • Stor perde
 • Zebra perde
 • Katlamalı perde
 • Jaluzi perde

Perdelerinizin Görünümünü Güçlendirecek Şişli Perde Aksesuarları

Şişli perde modelleri ile daha çarpıcı bir görünüm ve kolay bir kullanım imkânı elde etmek istiyorsanız, mutlaka perde aksesuarları kullanmalısınız. Her perde stiline uygun olarak üretilen perde aksesuarları mevcuttur.

Tercih ettiğiniz perde modeline uygun aksesuarları kullanarak, hem perdenin görünümünü güçlendirebilir hem de pratiklik sağlayabilirsiniz. Bu noktada dekorasyonlarınızı tamamlayan perdelerinizin daha şık bir görünüme kavuşması için; braçol, perde bağı, perde halatı, perde zinciri ve renso gibi aksesuar modellerine dekorasyonlarınızda yer verebilirsiniz.

Şişli Perdeciler Çarşısı İçinde Rağbet Gören Marka Perde Outlet!

Günümüzde Şişli perdeciler çarşısında vazgeçilmez bir adres olan Perde Outlet; uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kalitesinden söz ettirmektedir. Ayrıca sunulan modellerin kalitesi ve çeşitliliği, müşteriler tarafından beğenilmektedir.

Şişli perde modelleri konusunda ihtiyacı olan kişilere Perde Outlet, en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Hem ekonomik fiyatları hem de firma güvencesi, Şişli perde toptancıları içinde öne çıkmasını sağlamıştır.

Perde Outlet Bütçe Dostu Şişli Perde Modelleri

Şık ve gösterişli dekorasyonlar oluşturabilmeniz için birbirinden güzel modeller en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Şişli perde modelleri arayışında olan kişiler, bütçe dostu fiyatları Perde Outlet’te bulabilirler.

Zamansız bir tasarıma sahip olan bu modeller aynı zamanda uzun ömürlüdür. Böylelikle ekonomik bir alışveriş imkânı elde ederken, aynı zamanda uzun ömürlü perde modelleri satın alabilme fırsatı da elde edebilirsiniz.

Perde Outlet Türkiye geneli bir hizmet sunmaktadır. Herkes için ulaşılabilir perde hizmetini, İstanbul genelinde de etkin bir şekilde sürdürmektedir. Bu noktada İstanbul perde modelleri içinde, güncel tasarıma ve pratik kullanıma sahip olan modelleri uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Farklı tasarımlara sahip perdeler çeşitli alanların dekorasyonlarında yer edinmektedir. Çünkü bu modeller bir dekorasyonun zenginleştirilmesine ve daha şık görünmesine doğrudan katkı sağlamaktadır. Peki, Şişli perde modelleri ile ilgili merak edilen sorular ve cevapları nelerdir?

1 –  Hangi Perde Modeli Daha Kullanışlı?

Kullanım alanına göre tercih edilen perde modelleri farklılık göstermektedir. Burada dikkat edilmesi gereken perdelerin uygun dekorasyonlarda kullanılmasıdır. Böylelikle perdeler kullanışlı bir özellik sunmaktadır.

2 – Mutfakta Hangi Perde Kullanışlı?

Şişli perde modelleri arasında yer alan stor ve zebra perdeler mutfaklarda kullanım için en uygun olan modellerdir. Çünkü bu modeller pratik bir kullanıma sahiptir. Aynı zamanda kolay bir şekilde temizliği de yapılabilmektedir. Bu noktada perdelerin üzerindeki lekeler kolaylıkla silinip çıkarılabilmektedir. 

3 – Perde Çeşitleri Nelerdir?

Perde Outlet’te güncel tasarım çizgileriyle üretilmiş birbirinden güzel perde çeşitleri bulunmaktadır. Açıklanacak olursa;

 • Tül perde
 • Fon perde
 • Zebra perde
 • Stor perde
 • Güneşlik perde

4 – Zebra Stor Perdenin Metresi Ne Kadar?

Şişli perde modelleri mağazası olan Perde Outlet’te zebra storların metre fiyatları oldukça uygundur. Bu fiyatlara etki eden unsurlar arasında; perde ölçüsü, kumaşı, kalitesi, rengi gibi faktörler sayılabilir.