Metrekare Fiyatı
91,80 TL 45,90 TL
Metrekare Fiyatı
70,00 TL 35,00 TL
Metre Fiyatı
58,00 TL 29,00 TL
Metre Fiyatı
78,00 TL 39,00 TL
Metre Fiyatı
99,00 TL 49,50 TL
Metre Fiyatı
99,00 TL 49,50 TL
Metre Fiyatı
99,00 TL 49,50 TL
Metrekare Fiyatı
91,80 TL 45,90 TL
Metre Fiyatı
99,00 TL 49,50 TL
Metrekare Fiyatı
91,80 TL 45,90 TL
Metre Fiyatı
99,00 TL 49,50 TL
Metre Fiyatı
180,00 TL 90,00 TL
Metre Fiyatı
180,00 TL 90,00 TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Yeni Perde Modelleri 

Yeni perde modelleri ev dekorasyonları için yeni nesil şıklık yaratacak! Ev ve ofis dekorasyonu için 2021 sonbahar kış sezonu perde modelleri renk ve fiyatları ile her kesime hitap edecek!

Yeni sezonluk perde modelleri hem üretimi hem de tasarımları ile herkesin ilgisini çekmektedir. Bunun en önemli detayı perde modellerindeki sezonun en hit renklerinin ön plana çıkması ve yeni perde çeşitlerine yönelik popüleritenin artmasıdır.

Yeni çıkan perde modelleri evin her odasında kullanıma hazır olacak şekilde tasarlanmaktadır. İster özel ölçü tül perde seçenekleri, isterseniz de stor perde çeşitleri ile çok başarılı dizayn çalışmalarınıza imza atmanız mümkündür.

Kaliteli perde bir ev ya da ofisin dekorasyonunu başarılı şekilde ön plana çıkaran en önemli dokunuşlar arasında gelir. Mekan ile bir bütünlük halinde olan perdelerin kullanımı ve ölçüleri de yine yapılacak dekorasyon çalışmasının formatına bağlıdır.

2021 Yeni Çıkan Perde Modelleri

En başarılı ev ve ofis dekorasyonları için en doğru perde çeşidini tespit etmek gereklidir. Perdeye ait model belirleme yaparken perde pile oranı, perde rengi, perde uzunluğu, perdenin kullanılacağı alan her biri ayrı ayrı değerlendirilmelidir.

En yeni perde modelleri içerisinde en doğru seçimi yapmak için öncelikle perdeleri nerede konumlandırılacağına karar verilmelidir. Bunun için yeni sezonluk perde modelleri hangileridir bilmek ve incelemek, ev dekorasyonu öncesinde en önemli adımdır. En yeni perde modelleri:

1-Düz Zebra Store Perde Modelleri

Zebra stor perde kolay kurulumu ve pratik kullanımı sayesinde en fazla kullanılan perde çeşitleri arasındadır. En yeni modellerde yerini alan düz zebra store perde modelleri ile evin istediğiniz alanında sade şıklık yakalayabilirsiniz.

2-Keten Tül Perde Modelleri

Modern ve spor tarz ev dekorasyonu için en çok merak edilen keten tül perde şıklığı ile göz doldurmaktadır. Evinizde özellikle rustik perde olarak da kullanabileceğiniz keten perdeler sade şıklığın öncüsüdür. İstediğiniz pile oranında ve ölçülerde perde siparişi verebilmeniz mümkündür.

3-Düz Fon | Keten Fon Perdeler

Düz fon perdeler her daim kendisine hayran bırakacak görkem ve etkileyici bir duruşa sahiptirler. Özellikle salon dekorasyonu için vazgeçilmeyen bir tamamlayıcı ürün olan fon perdelerde yeni sezon ürünlerini kaçırmayın!

4-Bambu Zebra Store Perde Modelleri

Bambu zebra store perde antibakteriyel özelliği sayesinde ev ve ofislerde her daim büyük bir konforla kullanılmaktadır. Özellikle hava geçiren dokusu sayesinde ofislerdeki kalabalık ortamdan kaynaklanan havanın değişimi açısında oldukça elverişlidir. 

Yeni Perde Modelleri ve Fiyatları

Yeni perde modelleri içerisinde size en uygun perde seçimini yaptıktan sonra fiyatlandırma en önemli olan ikinci kısımdır. Burada perde fiyatlarında etkili unsurlar; perdenin pile sıklığı, seçilen perde dokusu ve türüdür. Yeni sezon perdeler ile her bütçeye uygun perde seçimi yapılabilmektedir.


Kaliteli Perde Seçimi İle Modern Dekorasyon!

Kaliteli perde ev dekorasyonu ya da ofis dekorasyonunda direkt göze çarpan en güzide dokunuştur. Perde için kullanılan kumaş kalitesi, perde dikim kalitesi gibi her husus perdenin camdaki duruşuna yansır. Bu sebeple baştan sona mükemmel bir dekorasyon ile modern yaşam alanları isteyenler mutlaka en kaliteli perdelerden yana tercih kullanmalıdır.

Yeni Fon Perde Modelleri

Yeni fon perde modelleri özellikle pile oranı konusunda dikkat isteyen bir üründür. Bu konuda fon perde pile oranı ne olmalıdır, fon perdenin kumaşı nasıldır leke tutar mı, fon perde nasıl yıkanır gibi her konuda bilgi sahibi olmak da gereklidir. Bununla ilgili olarak; siz de yeni fon perdeler içerisinde ev ya da iş yerinizle uyum sağlayan modeli seçtikten sonra blog sayfamızdan perde kullanımına dair detaylı bilgi bulabilmeniz mümkündür.