Kategoriler
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
387,48 TL 154,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.199,98 TL 599,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.199,98 TL 599,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
449,98 TL 179,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
449,98 TL 179,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.240,59 TL 620,29 TL
İndirim
Metre Fiyatı
597,50 TL 239,00 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Adet Fiyatı
2.379,32 TL 951,73 TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Beşiktaş perde modelleri geçmişten günümüze çeşitli desenlerde üretilmektedir. Her geçen gün yeni bir tasarımın ortaya çıkması dekorasyonlara farklı bir soluk getirmektedir.

Perde Outlet olarak en güncel ve modern tasarımlara sahip Beşiktaş perde modelleri üretimini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız son derece yenilikçi tasarımlara sahiptir. Böylelikle evlere şıklığı getirmeye devam etmekteyiz. Ayrıca online perde alışveriş imkanı sunarak, hem kaliteli hem de ulaşabilirlik konusunda etkili bir hizmet vermekteyiz.

Modern Beşiktaş Perde Modelleri Perde Outlet Aracılığıyla Beşiktaş’ta!

Her tarzda ve her dekorasyona kolay bir şekilde uyum sağlayan Perde Outlet Beşiktaş perde modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Modern dokunuşlar ile üretilen perdelerimiz, hem işlevsellik sunmakta hem de dekorasyonlarınıza ayrı bir uyum getirmektedir. Tamamen tasarım odaklı olarak üretilen bu perde modelleri, müşterilerimiz tarafından da rağbet görmektedir.

Beşiktaş perdeci mağazalarında, firmamızın kaliteli perde çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda firmamız üzerinden yapacağınız online perde alışverişi ile fiziki mağazalarımızda olan tüm Beşiktaş perde modelleri ve aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamızın hem web sitesini hem de fiziki mağazasını takip etmektir.

1 – Beşiktaş Perde Modelleri | Beşiktaş Fon Perde Modelleri

Evlerin olmazsa olmazı Beşiktaş perde modelleri arasında fon perdeler yer almaktadır. Fon perdeler kullanım alanları bakımından ün yapmış olan ürünlerdir. Hemen hemen her dekorasyonda kullanılmakta ve kullanıldığı alanlara modern bir görünüm sunmaktadır.

Perde Outlet olarak ilçe genelinde aktif ve etkili bir güncel perde satışı gerçekleştirmekteyiz. Özellikle firmamızın fon perde kategorisinde yer alan ürünlere yoğun bir ilgi bulunmaktadır. Fon perdelerimiz eşsiz tasarımlar ile evlere yenilik kazandırmaktadır. En çok tercih edilen ve uygun fiyatlı fon perdelerimiz arasında şu ürünler yer alır;

 • Düz fon perde modelleri
 • Pano fon perde modelleri
 • Hazır ölçü fon perde modelleri
 • Özel ölçü fon perde modelleri

2 – Beşiktaş Stor Perde Modelleri

Beşiktaş perde modelleri kategorisinde yenilikçi tarzları ile dikkat çeken stor perdeler ev dekorasyonlarında önemli bir yere sahiptir. Çünkü bu modeller üstün kalitede üretilmektedir. Güncel trendlere uygun olan, açık ve koyu tonlarda üretilen stor perde modelleri diğer dekorasyon ürünleri ile de bir uyum içindedir.

Dekorasyonlarda tek bir renge bağlı kalmadan birkaç renge sahip stor perdeleri kullanabilirsiniz. Özellikle mutfak ve banyo gibi alanlarda tercih edilen bu ürünler, gün geçtikçe diğer iç dekorasyonlarda da tercih edilmeye başlanmıştır. Daha çok oturma odası ve salon gibi alanlar için özenle tasarlanan stor perde modelleri bulunmaktadır.

3 – Beşiktaş Tül Perde Modelleri

Seçkin tarzlara sahip tül perde modelleri, Perde Outlet kalitesi ile evlerinize konuk olmaktadır. Kaliteli kumaşlardan üretilen Beşiktaş perde modelleri kategorisinde tül perdelere yoğun bir ilgi bulunmaktadır. Her geçen gün kullanımı artan bir tül perde kullanımı görülmektedir. Bu da farklı ihtiyaçların ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Müşterilerin isteklerini göz önünde bulunduran firmamız, farklı özelliklerdeki ve dokulardaki tül perdeleri satışa sunmaktadır. Böylelikle hemen hemen herkese hitap eden tül perdelerin bulunması sağlanmaktadır. Firmamızın dikkat çeken ve çok sevilen tül perde modelleri şöyledir;

 • Düz tül perde modelleri
 • Keten tül perde modelleri
 • Bambu tül perde modelleri
 • İnce zırh tül perde modelleri
 • Çizgili tül perde modelleri
 • Kareli tül perde modelleri

4 – Beşiktaş Güneşlik Perde Modelleri

Güneşlik perde modelleri kullanım yönünden oldukça avantajlıdır. Özellikle bu ürünler dışarıdan iç kısmın görünmesine engel olmaktadır. Bu da tam bir mahremiyet göstergesidir. Farklı özelliklerde ve tasarımlarda üretilen güneşlik perde modelleri istekleri karşılamaktadır.

Açık tonlarda ve karartma güneşlikler üretilerek, ihtiyaç duyduğunuz perdelere sahip olmanız sağlanmaktadır. Beşiktaş perde modelleri kategorisinde yer alan güneşlik perdeler, son derece şık ve gösterişli tasarımlara sahiptir. Özellikle blackout karartma güneşlikler farklı bir görünüm sunmaktadır. Ancak daha aydınlık bir dekorasyon istiyorsanız, krem ve beyaz tonlardaki güneşlikleri tercih etmelisiniz.

5 – Beşiktaş Zebra Perde Modelleri  

Trend Beşiktaş perde modelleri arasında yer alan zebra perde modelleri farklı renklerde üretilmektedir. Böylelikle dekorasyonlara şıklık kazandırmaktadır. Özellikle beyaz, siyah ve gri tonlarına sahip olan bu ürünler, hemen hemen her dekorasyona uyum sağlamaktadır. Ancak giderek renk konusunda yaygınlaşmakta ve müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına da karşılık vermektedir.

Desenli modeller genç ve çocuk odalarının en ideal parçaları olmaya adaydır. Siz de hem estetik açıdan hem de pratiklik açısından avantaj sunan zebra perde modellerine dekorasyonlarınıza yer verebilirsiniz. Böylelikle üst düzey kalitede kumaşlardan üretilen perdelere sahip olma imkanı elde edebilirsiniz.

Beşiktaş Perde Toptancıları İçin En İdeal Marka Perde Outlet!

Genellikle hem toptancıların hem de müşterilerin bir perdede aradığı en önemli özellik, kaliteli olması ve şık durmasıdır. Perde Outlet Beşiktaş perde modelleri her zaman kaliteyi ön planda tutmakta ve dekorasyonlara üst düzey bir şıklık kazandırmaktadır. Gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz bu perde modellerine, firmamız üzerinden online bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Toptancıların ve müşterilerin ihtiyaç duydukları Beşiktaş perde modelleri online perdeci mağazamızda bulunmaktadır. Firmamız ürünlere kolay bir şekilde ulaşılabilmesi için bir hizmet yürütmektedir. Böylelikle perde sektöründe online olarak aktif bir hizmet ağı oluşturmuş bulunmaktayız. Kaliteli perdeleri ülkenin her yerine ulaştırarak, hizmetimizi daha geniş alanlara yayarak ilerlemekteyiz.  

Zarif Bir Dekorasyona İçin Olmazsa Olmaz Beşiktaş Perde Aksesuarları

Modern ve kaliteli Beşiktaş perde modelleri kullanılan aksesuarlar ile daha güzel görünmektedir. Ayrıca bu aksesuarlar sayesinde perdelerin uygun bir şekilde katlanabilmesine olanak sunulmaktadır. Firmamız birbirinden modern, şık ve zarif aksesuarları bulmanız için en ideal markalardan biridir. Çünkü hem perde üretimi konusunda hem de aksesuar satışında tek adres olmayı başarmış durumdayız.

Farklı tasarımlara sahip perdelerin ihtiyaç duyacağı aksesuarlar birbirinden ayrılmaktadır. Fon ve stor perde gibi kullanım açısından ön planda olan perdelerin aksesuar ihtiyacı daha yoğundur. Bu nedenle her perdeye özgü aksesuarlar üretilmektedir. Firmamızdan temin edebileceğiniz aksesuar modelleri şöyledir;

 • Renso
 • Braçol
 • Perde zinciri
 • Perde mekanizması

Perde Outlet Beşiktaş Perde Modelleri ve Fiyatlarıyla Adından Söz Ettiriyor!

Dikkat çekici tasarımları ve kaliteli kumaşları ile öne çıkan Beşiktaş perde modelleri firmamızda uygun fiyatlarda bulunmaktadır. Her bütçeye hitap eden seçeneklere sahip olan Beşiktaş perde modelleri firmamız üzerinden online bir şekilde satın alınabilir. Siz de Perde Outlet'i tercih ederek, aile ekonomisini zorlamadan kaliteli perdelere sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Beşiktaş perde modelleri ve seçimi konusunda merak ettiğiniz çeşitli konular bulunmaktadır. İşte, bu alandaki en sık sorulan sorular;

1 – Perde Çeşitleri Nelerdir?  

Güncel tasarımlarda ki Beşiktaş perde modelleri geniş bir ürün kategorisine sahiptir. Fon perdeden tül perdeye, stor, zebra perde ve güneşliklere kadar birçok perde çeşidi bulunmaktadır. Siz de ihtiyaç duyabileceğiniz perde çeşitlerine Perde Outlet üzerinden ulaşabilirsiniz.

2 – Perde Rengi Nasıl Seçilir?

İstanbul perde modelleri arasındaki perde rengi seçiminde; duvarın rengi ve odanın genel dekorasyonu ön planda olmalıdır. Böylelikle dekorasyonu tamamlayan bir perde seçimi yapılabilir.

3 – Hangi Perde Modeli Daha Kullanışlı?

Kullanışlı Beşiktaş perde modelleri arasında ilk sırayı zebra perdeler almaktadır. Çünkü bu ürünler hem estetik hem de en kullanışlı perde modeli olarak gösterilmektedir.