Kategoriler
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
524,98 TL 209,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
889,98 TL 444,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
968,69 TL 387,48 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.312,44 TL 524,98 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.240,59 TL 620,29 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.006,19 TL 402,48 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Beylikdüzü perde modelleri Perde Outlet üzerinden en cazip fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Firmamız online satış imkânı sunarak, Türkiye'nin her bölgesine perde satışı gerçekleştirmektedir.

Son yıllarda trend hâline gelmiş Beylikdüzü perde modelleri hangileridir merak ediyor musunuz? Ev ve ofis dekorasyonlarınızı zenginleştirecek birbirinden farklı özelliklere sahip, uzun yıllar kullanabileceğiniz perde modelleri firmamız aracılığıyla size sunulmaktadır. Fon perdeden tül perdeye, stor perde, güneşlik perde ve zebra perdeye kadar envai çeşit ürün; en güncel tasarımlarıyla sizi beklemektedir.

En Popüler Beylikdüzü Perde Modelleri Perde Outlet Tasarımlarında Saklı!

Beylikdüzü perde modelleri konusunda firmamız geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Hepsi birbirinden şık ve zarif olan Beylikdüzü perdeleri, dekorasyonlarınızda arzu ettiğiniz görünümlere kavuşmanızı sağlamaktadır.

Herkesin yaşam alanını dekore etme isteği ve zevki birbirinden farklıdır. Firma olarak bu durumun bilincinde olarak, zevkinize hitap edecek modellerini kaliteli bir şekilde üreterek sunmaktayız.

Beylikdüzü perde modelleri eşsiz özellikleri ile, tercih edeceğiniz alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanım sunmaktadır. Biz de bu durumdan memnuniyet duyarak, sizin güzel dekorasyonlar oluşturmamıza yardımcı olduğumuz için mutluluk duymaktayız. İşte firmamız üzerinden ulaşabileceğiniz en şık Beylikdüzü perdeleri!

1 – Beylikdüzü Perde Modelleri | Beylikdüzü Fon Perde Kullanımı

Fon perde modelleri Beylikdüzü perde modelleri arasında en dikkat çeken seçeneklerden bir tanesidir. Çünkü bu ürünler tüller ile mükemmel bir uyum yakalar. Ayrıca birçok renk ve tasarımda bulunmaktadır.

Online mağazamıza ve fiziki mağazamıza gelen müşterilerin dekorasyon fikirlerini kafasında yansıtmasına yardımcı olan fon perdelerimiz, kaliteli kumaşlardan üretilmektedir. Firma olarak önceliğimiz en çok tercih edilen ve kullanılan renkler üzerine olmaktadır. Böylelikle ev dekorasyonlarınızda tercih edeceğiniz fon perdeleri, her alanda kullanabilmenize imkân sunmaktayız.

Kendi zevkinizi ve ince ruhunuzu dekorasyonlarınıza yansıtabilmeye imkân sunan fon perdelerimiz oldukça renklidir. İşte, hem klasik hem de modern dekorasyonlar oluşturmanıza yardımcı olan fonlarımız;

 • Düz fon perde modelleri
 • Keten fon perde modelleri
 • Hazır fon perde modelleri
 • Özel ölçü fon perde modelleri
 • Pano fon perde modelleri

2 – Beylikdüzü Stor Perde Kullanımı

Beylikdüzü perde modelleri içindeki stor perdeler, pratik kullanımları ile dikkat çekmektedir. Çünkü bu ürünler teknolojik özelliklere sahiptir. Bu sayede daha konforlu ve pratik bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Firmamız daha işlevsel perdelere ulaşmanız adına, sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Özellikle çeşitli tasarımlarda üretilen stor perdelere yer vererek, her alanda bu ürünlerin tercih edilmesini sağlamaktadır. Siz de birbirinden güzel renklerde ve desenlerdeki stor perde modellerine ulaşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

3 – Beylikdüzü Tül Perde Kullanımı

Şüphesiz bir ev dekorasyonunda en önemli parçası, perdeler olmaktadır. Bu perdeler arasında ise en dikkat çeken modellerden bir tanesi tüllerdir. Benzersiz tasarımlara sahip Beylikdüzü perde modelleri arasında yer alan tül modelleri, dekorasyonlarınıza çok yakışmaktadır.

Hem müşterilerimizin hem de toptancılarımızın en çok tercih ettiği perde modelleri arasında yer alan tüller, şık bir görünümün yanında uygulanan alanlara estetiklik kazandırmaktadır. Böylelikle farkını ortaya koymaktadır. Rengarenk tasarlanan tül seçenekleri arasından dekorasyonlarınıza uygun olanları seçebilirsiniz.

4 – Beylikdüzü Güneşlik Perde Kullanımı

Beylikdüzü perde modelleri kategorisi içerisinde yer alan rengarenk güneşlik modelleri, herkes tarafından ilgi odağıdır. Gündüz güneş ışığının mümkün mertebe filtrelenmesine yardımcı olan bu ürünler, birçok alanda tercih edilmektedir Ayrıca mahremiyette sunmaktadır.

Herkesin ihtiyaçlarına cevap veren güneşlik modelleri arasında; blackout karartma güneşlikler, saten güneşlikler ve keten güneşikler yer almaktadır. Her biri farklı özelliklere sahiptir ve kullanıldıkları alanlarda farklı görünümler sunmaktadırlar.

5 – Beylikdüzü Zebra Perde Kullanımı

Daha çok dekorasyonlarınızda modern bir görünüm oluşturmak istiyorsanız Beylikdüzü perde modelleri kategorisi içerisinde yer alan zebra perdeleri tercih edebilirsiniz. Bu perde modelleri hem estetik bir görünüme sahiptir hem de kolay bir kullanım sunmaktadır.

Farklı renkleri ve şeritleri bulunan zebra perdelerin birçok alanda kullanıldığı görülmektedir. Özellikle ofis ve ev dekorasyonlarının en nadide parçaları arasında gösterilmektedirler.

Online Perdeci Mağazası Perde Outlet’te Güncel Beylikdüzü Perde Modelleri

Güncel Beylikdüzü perde modelleri Perde Outlet mağazamızda, online şekilde satışa sunulmaktadır. Her geçen gün giderek gelişen perde sektörünü yakından takip eden firmamız, iç mimariye en güzel şekilde yansıtan seçeneklere yer vermektedir. Çok satan ve sevilen Beylikdüzü perde modelleri arasında şu ürünler yer almaktadır;

 • Rengarenk fon perde modelleri
 • Konforlu ve pratik zebra perde modelleri
 • Kullanışlı güneşlik perde modelleri
 • Her zaman tasarımlarıyla dikkat çeken zarif tül perde modelleri
 • Pratik kullanım sunan stor perde modelleri

Beylikdüzü Perde Aksesuarları İle Şık ve Zarif Dekorasyonlar!

Beylikdüzü perde modelleri ile birlikte kullanabileceğiniz eşsiz aksesuarlara firmamızdan ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz aksesuar modelleri ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Böylelikle daha estetik görünüme sahip alanlar elde edebilirsiniz.

Uygun fiyat seçeneklerine sahip aksesuarlar İstanbul perde modelleri ile uyum içindedir. Farklı çeşit ve renklerde üretilen bu ürünler, tasarımları ile dikkat çekmektedir. Perdeler için tercih edilen aksesuarlar ise şöyledir;

 • Renso
 • Braçol
 • Perde bağı
 • Perde zinciri
 • Mıknatıslı perde aksesuarları
 • Mandallı perde aksesuarları
 • Püsküllü perde aksesuarları
 • Sarkıt perde aksesuarları

Perde Outlet Beylikdüzü Perde Modelleri En Uygun Fiyat Seçenekleri Sunuyor!

Beylikdüzü perde modelleri her kesime ve her bütçeye hitap eden fiyat seçeneklerinde bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerin keyifli bir şekilde alışveriş yapma imkânı elde etmesi sağlanmaktadır. Birbirinden şık ve cazip fiyatlardaki Beylikdüzü perde modelleri tasarımlarına göre farklı fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

Perde Outlet firmamız ürünlerin rengi, boyutu, teknolojik özellikleri ve tasarımına göre fiyat belirlemesi yapmaktadır. Böylelikle tercih edeceğiniz ürünleri sınıflandırırken, çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmanız sağlanmaktadır. Yaşam alanlarınızı dekore ederken, firmamız tarafından sunulan uygun fiyatlı ve kaliteli perde modellerini kullanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Model çeşitliliği ile dikkat çeken Beylikdüzü perde modelleri hakkında çeşitli detaylar öne çıkmaktadır. Bu kategorideki en sık sorulan sorular ise şu şekildedir;

1 – Perde Çeşitleri Nelerdir?

Beylikdüzü perde modelleri arasında birden fazla modelin olduğu görülmektedir. Çünkü Perde Outlet kategorileri oldukça çeşitlidir. Hemen hemen her dekorasyona uyum sağlayacak olan perde modellerine yer veren firmamız; özgün tasarımlar üretmeye odaklıdır. Fon, tül, stor, zebra ve güneşlik perde modelleri perde çeşitleri arasında sayılmaktadır.

2 – Perde Rengi Nasıl Seçilir?

Perde rengi seçilirken öncelikle duvarların renkleri ve odanın genel dekorasyonu göz önünde bulundurulmalıdır. Böylelikle odanın havasına değiştirmeyecek ve dekorasyonu tamamlayacak bir perde seçimi gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Duvar rengi ile uyumlu olan perde modelleri muazzam bir görünüm sergilemektedir.

3 – Hangi Perde Modeli Daha Kullanışlı?

Beylikdüzü perde modelleri arasında yer alan perdeler, özellikleri ile daha kullanışlı olmaktadır. Genellikle zebra ve stor perdelerin kullanım yönünden avantajlı olduğu bilinmektedir. Ancak iki perde arasında zebra perdelerin kullanım açısından avantajı daha fazladır. Ayrıca estetiklik açısından bu ürünler daha fazla ilgi görmektedir.

4 – Salonda Perde Nasıl Olmalı?

Tamamen salonunuzun dekorasyonuna göre perde seçimi yapmalısınız. Geniş bir salona sahipseniz fon ve tül perdeleri kullanarak, güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Küçük bir salona sahipseniz ise zebra ve stor perdeleri tercih edebilirsiniz.