Metre Fiyatı
119,98 TL 59,99 TL
Metre Fiyatı
167,98 TL 83,99 TL
Metre Fiyatı
111,98 TL 55,99 TL
Metre Fiyatı
139,98 TL 69,99 TL
Metre Fiyatı
119,98 TL 59,99 TL
Metre Fiyatı
139,98 TL 69,99 TL
Metre Fiyatı
151,98 TL 75,99 TL
Metre Fiyatı
119,98 TL 59,99 TL
Metre Fiyatı
119,98 TL 59,99 TL
Metre Fiyatı
119,98 TL 59,99 TL
Metre Fiyatı
119,98 TL 59,99 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Özel Ölçü Tül Perde

Perdeler ile evler, ofisler ve diğer alanlar güneşten korunur veya güneşin bu tür mekanlara dengeli bir şekilde girmesi hedeflenir. Evlerin en önemli eşyaları arasında yer almalarının da ötesinde, kullanıldıkları mekana şık bir hata katmaları, perde seçiminde daha dikkatli olmayı gerektirir. İşte bu konuda ön planda olan özel ölçü tül perde ile dilediğiniz mekana şıklık katabilirsiniz. İstediğiniz ölçülere göre tasarlanabilmesi de, sizin zevkinize göre dekorasyon yapmanızı sağlar. Peki, tül perde modelleri hangileridir?

Tül Perde Modelleri

Tül perdeler, farklı kategorilere girebilen, aynı zamanda çeşidi fazla olan perdeler arasında yer almaktadır. Her ne kadar renkli tül perdeler olsa da, beyaz ve tonlarında kullanılması gerekir. Mekana dekoratif bir düzen katmak için dikkatle kullanılması gerektiği için, çeşitleri farklılaşmaktadır. Tül perde çeşitleri de bu kapsamda aşağıdaki gibi değerlendirilebilir:

·       Özel Ölçülü Tür Perde

·       Hazır Tül Perde

·       Renkli Tül Perde

·       Siyah Tül Perde

·       Beyaz Tül Perde

Salon, mutfak, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası gibi pek çok mekanda kullanılabilecek olan tül perdeler, özel olarak da dikilebilmektedir. Sizlerin taleplerine göre üretilen özel ölçü tül perde; evinizin havasına uygun, talep ettiğiniz boyutta ve dokuda tasarlanabilmektedir.

Ölçüye Göre Tül Perde Tasarımı

Özel bir tül perde tasarımı istiyorsanız, bunun için taleplerinizi etkin bir şekilde sıralamanız gerekir. Yani neyi istediğinizi bilmelisiniz. Sonrasında istediğiniz sonuçları elde etmeniz asla sürpriz olmayacaktır. Peki, ölçü alınarak tül perde tasarımı noktasında nelere dikkat edilmesi gerekir?

·       Hangi mekan için tasarlanacağı,

·       Hangi renk ve tonlarda olacağı,

·       En ve boyunun ne kadar olacağı,

·       Dokusunda hangi değişikliklerin yapılacağı ve

·       Standart, zebra ya da stor perde olup, olmayacağı göz önünde bulundurularak, ölçüye göre tül perde tasarımı yapılabilmektedir.

Yukarıdaki kıstasları göz önünde bulundurarak, istediğiniz tül perdeyi tasarlatabilirsiniz. Perde Outlet sizlere bu süreçte en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Özel Ölçü Tül Perde Fiyatları

Eviniz için bir tül perde tasarlatmak istiyorsanız, bu konuda en iyi seçenekleri Perde Outlet’te bulabilirsiniz. Her seçenek ve fiyata göre tasarlanan perdeler ile mekana şık bir hava katmanız da asla sürpriz olmayacaktır. Bu nedenle online mağazalardan sipariş ettiğimiz tül perdeler ile uygun fiyat avantajını yakalayabilirsiniz.

Perde Outlet sizlere tüm perde çeşitleri ile ilgili imkan sunar, en uygun avantajları ortaya koyar. Sizler de bu avantaj ve seçenekleri göz önünde bulundurup, hemen hayalinizdeki tül perdeye kavuşabilirsiniz.

Bir ev dizaynı yapılırken tasarımın tamamlanması için tercih edilen dekorasyon ürünlerinden birisi tül perdedir. Tercih edilecek tül perdenin eninin, boyunun ve renginin belirlenmesi tasarımın da büyük bir kısmını kaplar. Farklı renk ve dokudaki özel ölçü tül perde modelleri istek ve ihtiyaçlara göre kişiselleştirilerek kullanılmaktadır.