Kategoriler
İndirim
Metrekare Fiyatı
729,98 TL 364,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.199,98 TL 599,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
369,98 TL 147,99 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.539,98 TL 769,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
879,95 TL 351,98 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.539,98 TL 769,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.312,44 TL 524,98 TL
İndirim
Metrekare Fiyatı
1.240,59 TL 620,29 TL
İndirim
Adet Fiyatı
924,94 TL 369,98 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Metre Fiyatı
597,50 TL 239,00 TL
İndirim
Metre Fiyatı
642,48 TL 256,99 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Adet Fiyatı
1.445,57 TL 578,23 TL
İndirim
Adet Fiyatı
2.379,32 TL 951,73 TL
İndirim
Metre Fiyatı
1.057,48 TL 422,99 TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

Avcılar perde modelleri, güncel tasarım çizgileriyle tasarlanarak müşteriler ile buluşturulmaktadır. Siz de Avcılar perde modelleri ile modern dekorasyonlar oluşturabilir ve göz alıcı bir şıklık elde edebilirsiniz!

Her ihtiyaca ve zevke hitap eden Avcılar perde modelleri; estetik detaylar dikkate alınarak tasarlanmıştır. Böylelikle farklı tasarımlara sahip perdeler çeşitli dekorasyonlarda avantajlı çözümler sunar. Peki, yaşam alanlarınızda bütünleyici bir şıklık elde etmenizi sağlayan perde modelleri nelerdir?

Perde Outlet Trendlere Uygun Avcılar Perde Modelleri En Güncel Tasarımlarıyla Sizi Bekliyor!

Avcılar perde modelleri, Perde Outlet farkıyla kaliteli ve şık bir tasarımla sunulmaktadır. Ev, ofis ve farklı alanlardaki dekorasyonları star bir parça ile tamamlamak istiyorsanız, Avcılar perde modelleri ideal seçenekler arasında yer almaktadır. İşte, firmamızın güvencesiyle sunulan ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap veren perde modelleri!

1 – Avcılar Fon Perde Modelleri

Günümüz dekorasyonlarında en sık kullanılan perde çeşitleri arasında fon perdeler yer almaktadır. Bu noktada Avcılar perde modelleri arasında yer alan fonlar, farklı renklerde ve desenlerde üretilmektedir. Siz de genel dekorasyonunuza uygun bir şekilde tercih edeceğiniz fon perdelerle, modern ve konforlu alanlar yaratabilirsiniz!

Ayrıca tercih edeceğiniz düz fon perdeyi, diğer perde modelleri ile beraber de kullanabilirsiniz. Örneğin; tül perdeler ve fon perdeler birbirini tamamlayan modeller olmaktadır. Her iki perde çeşidi dekorasyonlarda uyumlu bir şekilde kullanıldığında, ortamın havasını yükseltici bir etkiye sahiptirler.

2 – Avcılar Tül Perde Modelleri

Klasik dekorasyonların vazgeçilmez parçası olan tül perde modelleri, arzu ettiğiniz dekorasyonları oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle yaşam alanlarınızda sade ve şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, Avcılar perde modelleri kategorisinde bulunan tül perdeleri tercih edebilirsiniz!

Bu modeller farklı şekillerde ve renklerde tasarlanmaktadır. Krem ve beyaz tonlarına sahip düz, bambu ve ince zırh tül perdeler, sade dekorasyonlara eşsiz bir uyum gösterir. Etek işlemeli, çizgili, kareli ve şantuk keten tül perdelerse, dekorasyonlarına hareketlilik kazandırmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

3 – Avcılar Perde Modelleri | Avcılar Zebra Perde

Pratik, işlevsel kullanımı ile dikkat çeken ve Avcılar perde modelleri listesinde yer alan zebra perdeler; modern bir dekorasyonun oluşturulmasında etkilidir. Güncel tasarımlarla üretilmiş olan perde modelleri, kendinizi rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz bir dekorasyon oluşturmanıza katkı sağlamaktadır.

Bu modeller zengin bir ürün çeşitliliği ile sunulmaktadır. Böylelikle çeşitli alanların dekorasyonlarına hitap eden bambu ve bambu kırçıllı zebra perdeler, farklı detaylar içermektedir. Siz de zebra perdeleri dekorasyonlarınızda değerlendirerek, modern ve zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz!

4 – Avcılar Güneşlik Perde Modelleri

Dekorasyonlarda kullanılan perdelerin şıklığı kadar, mahremiyet sunması da önemli bir noktadır. Dolayısıyla bazı alanlarda tercih ettiğiniz perdelerin mahremiyeti en iyi şekilde sunmasına dikkat etmelisiniz.

Avcılar perde modelleri arasında sayılan güneşlik perdeler, hem şıklığı ile hem de istenilen mahremiyeti sunması ile oldukça beğenilmektedir. Ayrıca odalara giren güneş ışığını da engelleyerek, daha rahat alanların oluşturulmasında etkili olmaktadır.

Özel veya hazır ölçü olarak tercih edebileceğiniz Perde Outlet; saten, siyah, blackout karatma, kahverengi ve beyaz güneşlik perde modellerini kaliteli bir şekilde temin edebilirsiniz!

5 – Avcılar Stor Perde Modelleri

En popüler perde modelleri olarak dekorasyonlarda sıkça yer alan stor perdeler, pratik kullanımıyla dikkat çekmektedir. Mekanizmaya sahip olan bu modeller, dekorasyonlarda avantajlı çözümler sunmaktadır.

Siz de Avcılar perde modelleri olarak sunduğumuz stor perdeleri zevklerinize veya ihtiyaçlarınıza göre tercih ederek, konforlu ve göz alıcı bir şıklık elde edebilirsiniz! Firmamız bütün dekorasyon stillerine hitap eden farklı tasarımlarda ve renklerde stor perdeler sunmaktadır.

Böylelikle dekorasyonlarınızı zenginleştirebileceğiniz düz ve sun screen stor modellerini, showroomlarımızdan ve web sitemizden inceleyebilirsiniz!

Perde Outlet En Güncel Avcılar Perde Modelleri!

Avcılar perde modelleri ile sizde güncel bir şıklık elde edebilirsiniz. Çünkü müşterilere sunulan her bir model, günümüz trendlerine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle dekorasyonlarda modern bir görünümün oluşturulmasına katkı sağlamaktadır. Peki, Perde Outlet’in sunduğu en güncel tasarıma sahip perde çeşitleri nelerdir?

 • Fon perde
 • Tül perde
 • Stor perde
 • Güneşlik perde
 • Fon perde
 • Jaluzi perde
 • Zebra perde
 • Rustik perde
 • Dikey perde
 • Blackout perde
 • Katlamalı perde
 • Karartma perde

Pratik Kullanım Sunan Avcılar Perde Aksesuarları ile Dekorasyonlarınızı Renklendirin!

Perde kullanımını daha kolay bir hale getiren aksesuarlara, mutlaka dekorasyonlarda yer verilmelidir. Ayrıca perde aksesuarları; pratik bir kullanımın yanında perdelerin daha şık görünmesinde sağlamaktadır.

Ancak bu aksesuarlar seçilirken, perde çeşidine göre doğru modellerin kullanılmasına dikkat edilmelidir. Böylelikle hem kullanım hem de şıklık açısından istenilen görüntüler ortaya çıkabilmektedir.

Avcılar perde modelleri mağazası olan Perde Outlet üzerinden, ihtiyaç duyduğunuz perde aksesuarlarını temin edebilirsiniz. Firmamız perdeleri daha şık ve zarif bir görünüme kavuşturan aksesuarları kaliteli bir şekilde sunmaktadır. İşte, farklı perde tasarımlarıyla birlikte kullanıldığında muazzam bir görüntü aksesuar çeşitleri!

 • Braçol
 • Renso
 • Perde halatı
 • Perde bağı
 • Perde zinciri

Avcılar Perdeci Mağazası Perde Outlet Hizmet Bölgeleri

Perde Outlet; Avcılar perdeci mağazası olarak hem ilçe genelinde hem de ülke genelinde güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle İstanbul perde modelleri firmamız; müşterilerin talep ettiği kaliteli ve dayanıklı perde modellerini, mümkün olan en kısa sürede temin edebilmesini sağlamaktadır.

Sizde Avcılar perde modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sonrasında etkin ve donanımlı olarak yürütülen hizmetlerle istediğiniz perde modellerine güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Perde Outlet Uygun Fiyatlı Avcılar Perde Modelleri İle Ekonomik Alışveriş İmkânı!

Müşterilerine güvenilir ödeme seçenekleri ve ekonomik fiyatlar sunan Perde Outlet Avcılar perde modelleri mağazası; her bütçeye hitap etmeyi hedeflemektedir. Bu noktada piyasaya göre uygun fiyatlar sunarak, ekonomik bir alışveriş imkânını müşterilerine sağlamaktadır.

Hem kaliteli hem de ucuz perde modelleri için, firmamızı tercih edebilirsiniz. Sunulan modellerin kalitesi, uzun yıllar kullanıma olanak sağlamaktadır. Böylelikle sizlerde uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz perde modellerine, uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz!

Sık Sorulan Sorular

Perde modelleri, bir dekorasyonu gerçekleştirirken olmazsa olmaz dekoratif ögelerdendir. Çünkü yaşam alanlarının dekorasyonlarını yükseltici bir etkiye sahiptir. Böylelikle eşsiz bir şıklık elde etmek için, en uygun perde modelinin kullanılması gerekir. Perde Outlet Avcılar perde modelleri, kalitesiyle bilinen ve şıklığıyla dikkat çeken modellerdir. Peki, bu modellerle ilgili merak edilen sorular nelerdir?

1 – Hangi Perde Modeli Daha Kullanışlı?

Bir perdenin kullanışlılık gösterebilmesi için, doğru alanlarda doğru şekilde kullanılması gerekir. Böylelikle tercih edilen perde modelleri ile verimlilik elde edilebilir. Örneğin; Avcılar perde modelleri arasında yer alan stor ve zebra perdelerin temizliği oldukça kolay olduğu için, mutfak perdesi olarak kullanışlılık göstermektedir.

2 – Perdenin Ömrü Ne Kadar?

Perdelerin temizliğine ve bakımına dikkat edildiği sürece, 6-7 yıl dayanıklı bir şekilde kullanım sağlayabilmektedir.

3 – Stor Perde Metresi Kaç Lira?

Değişen piyasa koşullarında, stor perdelerin metre fiyatları da değişiklik göstermektedir. Ayrıca bazı faktörlerde perdelerin metre fiyatına etki eder. Perde Outlet en uygun fiyat seçeneklerini müşteriler için sunmaktadır.

4 – Tül Perde Ne Sıklıkla Yıkanmalı?

Bir sene içerisinde tül perdelerin 4 kez yıkanması önerilmektedir.

5 – Perdeler Yılda Kaç Kez Yıkanmalı?

Genel itibarıyla perde çeşitlerinin yılda 4 kez yıkanması önerilir. Fakat sigara içilen, sobalı veya kaloriferli evlerde, yıkama sayısı artış göstermektedir.