Kategoriler
Metrekare Fiyatı
659,98 TL 329,99 TL
Metre Fiyatı
319,98 TL 159,99 TL
Metrekare Fiyatı
879,98 TL 439,99 TL
Metre Fiyatı
279,98 TL 139,99 TL
Metre Fiyatı
239,98 TL 119,99 TL
Metrekare Fiyatı
999,98 TL 499,99 TL
Metre Fiyatı
471,98 TL 235,99 TL
Metre Fiyatı
471,98 TL 235,99 TL
Adet Fiyatı
779,95 TL 389,98 TL
Metre Fiyatı
799,98 TL 399,99 TL
Adet Fiyatı
1.061,96 TL 530,98 TL
Adet Fiyatı
1.061,96 TL 530,98 TL
Adet Fiyatı
679,95 TL 339,98 TL
Adet Fiyatı
679,95 TL 339,98 TL
Adet Fiyatı
1.061,96 TL 530,98 TL
Adet Fiyatı
1.799,96 TL 899,98 TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Çekmeköy perde modelleri evlerinizin daha şık ve güzel görünmesini sağlamaktadır. Online perde satışı yapan Perde Outlet, farklı renklerdeki ürünleriyle evlerinize estetikli kazandırmaya devam etmektedir.

Seçkin ve birbirinden kaliteli kumaşlardan üretilen Çekmeköy perde modelleri, evlerinizin hak ettiği değeri vermektedir. Keyifli bir dekorasyon oluştururken, dekorasyonlarınızı zenginleştirme imkânı elde etmenizi sağlayacak birçok ürüne ulaşmanız artık oldukça kolay! Perde Outlet’in farklı özelliklerdeki perde modellerini tercih ederek, siz de arzu ettiğiniz bir dekorasyonu artık oluşturabilirsiniz.

Eşsiz Çekmeköy Perde Modelleri İle Dekorasyonlarınıza Renk Katın!

Popüler ve dikkat çeken tarzlarıyla Çekmeköy perde modelleri ev dekorasyonlarının daha hoş görünmesine olanak sunmaktadır. Zarif tasarımlara sahip ürünler ile, ihtiyaç duyduğunuz ve oluşturmak istediğiniz dekorasyonları yapabilirsiniz. Çekmeköy perdeci mağazalarından alacağınız Perde Outlet ürünleri ile, trend ev dekorasyonları yapabilmeniz artık mümkün!

Nostaljik, rustik, klasik ve modern dekorasyonlara yakışacak Çekmeköy perde modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle uygun fiyat avantajı ile sunulan ürünlerimiz farklı stillere hitap etmektedir. Böylelikle çok fazla paralar harcamadan ve bütçe dostu fiyatlarla, evlerinize ayrı bir hava katacak dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Firmamızın severek tercih edilen ürünleri şöyledir;

1 –Çekmeköy Fon Perde Modelleri

Birbirinden etkileyici ve kaliteli kumaş dokuları ile öne çıkan Perde Outlet fon perdeleri, ev dekorasyonlarının en sevilen perde modelleri arasındadır. Rengarenk tonlara sahip Çekmeköy perde modelleri evlere ayrı bir görünüm kazandırmaktadır. Güncel tasarım fikirleri ile üretilen birbirinden güzel perdeler, yaşam alanlarının daha gösterişli ve şık alanlara dönüşmesini sağlamaktadır.

Firmamız fon perde modasını yakından takip ederek, güncel tasarımlara yer vermeye çalışmaktadır. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz ürünlere kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Online veya fiziki mağazalarımızdan alacağınız fon perdeler en çok tercih edilen renk tonlarında üretilmektedir. İşte, firmamızın fon perde kategorisinde yer alan ürünleri şu şekildedir;

  • Düz fon perde modelleri
  • Keten fon perde modelleri
  • Pano fon perde modelleri
  • Özel ölçü fon perde modelleri
  • Hazır fon perde modelleri

2 – Çekmeköy Stor Perde Modelleri

Çekmeköy perde modelleri kategorisinde yer alan stor perdeler pratik kullanımları ile dikkat çekmektedir. Bu perdeler tek bir panel üzerinden kontrol edilmektedir. Böylelikle kullanım açısından oldukça avantajlı ürünler olduğu söylenebilir.

Stor perde denildiğinde tek bir üründen söz etmek mümkün değildir. Çünkü bu ürünlerin giderek ev dekorasyonunun çeşitli alanlarında kullanılmaya başlanması, farklı tasarımların oluşmasında etkili olmuştur. İhtiyacınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz bazı stor perde modelleri şöyledir;

  • Düz mat stor perde modelleri
  • Sun screen stor perde modelleri
  • Blackout karartma stor perde modelleri

3 – Çekmeköy Perde Modelleri | Çekmeköy Tül Perde Modelleri

Günümüzün modasını yansıtan ve hiçbir zaman modası geçmeyen perde modeli olarak tül perdeler gösterilmektedir. Çekmeköy perde modelleri çeşitleri arasında tül perdeler yoğun bir ilgi görmektedir. Çünkü farklı tasarımlara sahiptirler ve kullandıkları her alana zarif bir görünüm kazandırmaktadırlar.

Düz, çizgili ve desenli tül perdeler farklı kumaşlardan üretilmektedir. Firmamız kullanım alanına bağlı olarak ürettiği tül perdeleri ile dikkat çekmektedir. Genellikle banyo ve mutfak gibi alanlarda keten ve bambu perdelerin kullanılması yaygındır. Salonlar için ise daha ince dokulara sahip tül perdelerinin kullanılması daha uygundur.

4 – Çekmeköy Güneşlik Perde Modelleri

Çekmeköy perde modelleri tercihlerinizde, seçimleriniz oldukça önemlidir Çünkü fon ve tül perdelerin daha güzel ve şık görünebilmeleri için diğer perdeler ile iyi bir uyum içinde olması gerekmektedir. Bu perdelere en çok yakışan perde modeli ise güneşliklerdir.

Tül perdeler tek başına kullanıldıklarında yalın bir dekorasyon oluşturmaktadır. Ancak güneşlikler ile birlikte kullanılarak, daha gösterişli ve şık bir dekorasyon oluşturulması sağlanmaktadır.

Güneşlik perde modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Daha çok beyaz ve krem tonları öne çıksa da, günümüzde karanlık ortamlar sunan güneşliklerde vardır. Özellikle blackout karartma güneşlikler, tam mahremiyet isteyen kişiler için ideal ürünler arasında yer almaktadır. Firmamızdan ihtiyaçlarınız doğrultusunda bulabileceğiniz birçok güneşlik modeline ulaşabilirsiniz.

5 – Çekmeköy Zebra Perde Modelleri

İşlevsel ve pratiklik konusunda öne çıkan Çekmeköy perde modelleri arasında zebra perdeler yer almaktadır. Bu ürünler farklı renk ve boyutlarda tasarlanmaktadır. Zebra perdelerin kullanım açısından çeşitli avantajları bulunmaktadır. Özellikle kullanımı ve bakımı birçok açıdan kazanç sağlamaktadır.

Zebra perdeler kolay temizlenmektedir. Bu sayede ev hanımlarının işini kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda modern dekorasyonların oluşturulmasında ve dekorasyonların tamamlanmasında da önemli bir yere sahiptir. Hem ofis hem de ev ortamında rahatça kullanılabilen bu ürünlere, Perde Outlet kalitesi ile ulaşmak mümkündür.

Çekmeköy Perdeci Toptancıları Tarafından Aranan Marka Perde Outlet!

Ev dekorasyonlarında, tek bir stilden yana tercih yapmak veya iki farklı stili bir arada kullanmak isteyebilirsiniz. İstediğiniz dekorasyonları oluşturmanıza imkan sunan Çekmeköy perde modelleri birbirinden tarz modelleri ile sizi beklemektedir.

Perde Outlet Çekmeköy perde modelleri online olarak satın alınabilmektedir. Firmamız hem perde alıcılarının hem de toptancılarının tek adresi olmaya devam etmektedir.

Tarzınıza uygun modelleri üretmeye özen gösteren Perde Outlet, gösterişi dekorasyonlara imza atmanızı sağlamaktadır. Firmamız sürekli olarak gelişen ve değişim gösteren perde sektörünü takip etmektedir. Böylelikle evlerinize çok yakışacak ürünleri bünyesinde bulundurmaya özen göstermektedir.

Çekmeköy Perde Aksesuarları İle Dekorasyonlarınızı Tamamlayın!

Çekmeköy perde modelleri her zaman kalitesi ile öne çıkmaktadır. Ancak perdelerin daha gösterişli ve dikkat çekici görünebilmesi için, birbirinden farklı aksesuar modelleri kullanılmaktadır. Bu aksesuarlar zarif ve şık tasarımlarıyla modern dekorasyonlar oluşturulmasına imkân sunmaktadır. Perde Outlet; perdelerin ihtiyaç duyduğu aksesuarlarda tek adres olmayı başarmıştır.

Giderek yaygınlaşan ve her tarza uyum sağlayan aksesuarlar ile, perdelerin güzel bir görünüme kavuşması sağlanır. Renso, braçol, perde halatı, perde zinciri ve perde bağı modelleri; perdelerin daha güzel bir şekilde katlanmasına olanak sunmaktadır. Sizde ihtiyacınız olan aksesuarı seçerek, güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.  

Perde Outlet Çekmeköy Perdeciler ve Toptancılar İçin En Uygun Fiyatlar Sunuyor!

Çekmeköy perde modelleri kumaşları, tasarım detayları ve ölçülerine göre farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Perde Outlet her zaman uygun fiyatlı ve herkese hitap edecek Çekmeköy perde modelleri tasarımlarını bünyesinde bulundurmaya özen göstermektedir.

Firmamız üzerinden satın alacağınız Çekmeköy perde modelleri hem estetik bir görünüm kazandırmakta hem de bütçe dostu fiyatlarıyla sizi memnun etmektedir. Bu perde modellerini ve kaliteli aksesuarlarını firmamız üzerinden satın alarak, uzun yıllar kullanım elde edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Çekmeköy perde modelleri ile ilgili merak ettiğiniz ve en sık sorulan sorular şu şekildedir;

1 – Perde Çeşitleri Nelerdir?

Çekmeköy perde modelleri geniş bir ürün skalasına sahiptir. Zebra, stor, fon, güneşlik ve tül perde modelleri Perde Outlet ürünleri arasında yer almaktadır.

2 – En Kullanışlı Perde Hangisi

Zebra perdeler Çekmeköy perde modelleri arasında en kullanışlı olan ürünlerdir. Çünkü bu model, kullanım açısından avantaj sunmaktadır.

3 – Oturma Odası Perdesi Nasıl Olmalı?

Farklı yaşam alanları için üretilen İstanbul perde modelleri arasında birçok ürün bulunmaktadır. Özellikle oturma odası perdeleri ortamın tasarımına ve ölçülerine göre tercih edilmelidir. Geniş oturma odalarında fon ve tül perde kombini güzel durmaktadır. Dar oturma odaları için ise stor perde veya zebra perde kullanımı daha uygundur.