Metrekare Fiyatı
179,98 TL 89,99 TL
Metrekare Fiyatı
179,98 TL 89,99 TL
Metrekare Fiyatı
179,98 TL 89,99 TL
Metrekare Fiyatı
179,98 TL 89,99 TL
Metrekare Fiyatı
179,98 TL 89,99 TL
Metrekare Fiyatı
319,98 TL 159,99 TL
Metrekare Fiyatı
319,98 TL 159,99 TL
Metrekare Fiyatı
319,98 TL 159,99 TL
Metrekare Fiyatı
319,98 TL 159,99 TL
Metrekare Fiyatı
379,98 TL 189,99 TL
Metrekare Fiyatı
379,98 TL 189,99 TL
Metrekare Fiyatı
379,98 TL 189,99 TL
Metrekare Fiyatı
379,98 TL 189,99 TL
Metrekare Fiyatı
379,98 TL 189,99 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Stor Perde

Kullanım kolaylığı ve çeşitliliğinin fazla olması sebebi ile pek çok farklı alanda tercih edilen stor perdeler, yapı itibari ile standart perdelerden çok daha uygun fiyatlı ve dekoratiftir. Bu nedenle tercih edilen ve aynı zamanda fiyatları da uygun olan stor perdeler; renk, boyut ve tür bakımından farklı şekillerde tasarlanabilir. Peki, perde çeşitleri arasında önemli bir yere sahip olan stor perde ne demektir?

Stor Perde Nedir?

Alüminyum özelliğe sahip bir borunun etrafında sarılı olan kumaş, ipin aşağıda çekilmesi ile güneş ışığının ortama girişini engeller. Yine aynı ipin aşağı çekilmesi ile açılır ve güneş ışığı ortama girebilir. Kullanımı bu kadar kolay olan ve aynı zamanda çok dayanıklı olma özelliğini içerisinde barındıran stor perdeler, modelleri kapsamında da oldukça seçeneklidir.

Stor Perde Modelleri Nelerdir?

Ev veya çalışma alanlarında kullanımı ile şık bir hava oluşturan stor perdeler, farklı şekillerde tasarlanabilmekte ve bu nedenle dekoratif özelliği dikkat çekmektedir. Stor perde çeşitleri genel anlamda kolay temizlenebilir, kolay takılabilir ve çıkarılabilir bir yapıda olduğu için, tercih edilme oranları da oldukça yüksektir. Peki, en çok kullanılan stor perde modelleri hangileridir?

 • Zebra Stor Perdeler
 • Düz Stor Perdeler
 • Raylı Stor Perdeler
 • Screen Stor Perdeler
 • Boncuklu Stor Perdeler
 • Polyester Stor Perdeler
 • Mat Stor Perdeler
 • Blackout Stor Perde

Pek çok farklı çeşidi ile dikkat çeken stor perdeler, kolay yıkanabilir ve takılabilir özelliktedir. Bu nedenle eviniz veya iş yerinizde, kolaylıkla bu tür perdeleri takabilirsiniz. Yıkama işlemi de takılması kadar kolaydır.

Stor Perde Nasıl Takılır ve Yıkanır?

Stor perde aparatları ile birlikte satılır. Paket içerisinde hem plastik portray hemde metal portray çıkmaktadır. Çıkan plastik aparatlar kornişe monte edilir. Metal olan ise tavan matkap delinerek takılır. Çevirerek montaj işlemi gerçekleştirilebilir. Sonrasında ise stor perdenin alüminyum olan silindir bölümü, bu aparatlara yerleştirilir. Böylece stor perde montajı gerçekleştirilmiş olur.

Takılması kadar, yıkanması da oldukça basit bir perde çeşididir. Silindir olan alüminyum bölümü, yavaş bir şekilde çekerek, yerinden çıkarabilirsiniz. Sonrasında düz bir zemine perdeyi yatırarak, deterjanlı bir su ile temizleyebilirsiniz. İşlem bu kadar basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kullanımı kolay olduğu kadar, fiyatları da oldukça uygun bir perde çeşidi olarak bilinir.

Stor Perde Fiyatları

Stor perdeler, pek çok farklı unsura göre fiyatlandırılmaktadır. Bu unsurların hangilerinin stor perdenin içerisinde olduğu göz önünde bulundurarak, boyutlarına göre bir fiyat belirlenir. Göz önünde bulundurulan unsurlar ise aşağıdaki gibidir:

 • Model Seçenekleri
 • Dilim veya Dilimsiz
 • Plastik Zincir veya Metal Zincir
 • En ve Boy Ölçüleri
 • Açık Kasa veya Kapalı Kaset Sistem
 • Motorlu veya Motorsuz
 • Renk ve Nitelikler

Yukarıdaki unsurlar göz önünde bulundurularak, stor perde fiyatları belirlenmektedir. Standart perde çeşitlerine göre oldukça uygun fiyatlı olduğu da açıktır. Özellikle online satış mağazalarından çok daha uygun fiyatlara stor perde alımı yapılabilir. Perde Outlet ise sizlere bu konuda her türü avantajı sunar. Sizler de hemen satın alarak, stor perdeler ile uygun fiyata en güzel tasarımları gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı model ve tarza sahip olan stor perde modelleri istek ve ihtiyaçlara göre tercihleri oluşturuyor. Dekore edilecek ortamın ihtiyacına zebra stor perde tercih edilebildiği gibi düz renklerde de stor perde seçimi yapılmaktadır. Kolay kurulumu ve pratik kullanımı ile kullanıcılarına etkili bir ürün deneyimi yaşatır.