Perde Outlet şikâyet hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız.

Satın almış olduğunuz ürün veya ürünleriniz ile ilgili bizden kaynaklı olan sıkıntıların telafisi ve çözümü adına; Perde Outlet şikâyet hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattımız birebir sizinle irtibat kurarak, sorununuzu kısa sürede çözmek için çalışmalara başlamaktadır.

Perde Outlet Sikayetvar.com

Perde Outlet, şikâyetlere kalıcı çözümler üreterek, mağduriyetinizi gidermeyi hedeflemektedir. Bizimle iletişim kurabilmeniz adına sitede sağ alt kısımda bulunan formu kullanabilir, kolay bir iletişim imkânı sağlayabilirsiniz. Bu kısımda isim ve e-posta ile Perde Outlet şikâyet ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Online mağazamızdan aldığınız ürün ve ürünler ile ilgili iade ve değişim imkânı sunmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir şikayetiniz olması durumunda mağduriyetinizi gidermek konusunda etkili bir hizmet sunmaktayız. Bu noktada iade ve değişim konusunda ürünlerimizle ilgili şu noktaları bize iletebilirsiniz;

  • Sipariş ettiğiniz kumaş haricinde başka bir kumaş ile ürünlerin üretilmesi
  • Vermiş olduğunuz ölçü dışında başka bir ölçüye sahip ürün gelmesi
  • Üretmiş olduğumuz ürünlerle ilgili herhangi bir kusurun bulunması
  • Kargo taşıma durumlarında talihsiz bir durumun yaşanması noktasında mutlaka hasar tespit tutanağı tutulmalıdır.

Bu tarz durumlarla karşı karşıya kaldığınızda Perde Outlet şikâyet hattı ve müşteri hizmetleri numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yukarıdaki şartlara uyan tüm ürünlerimiz ile ilgili şikâyetleriniz olması durumunda; 14 gün süre içinde iade ve değişim talep edebilmeniz mümkündür.

Firmamızdan iade talep ettiğinizde, ürünlerin tarafımıza ulaşması sonrasında iade onaylanmaktadır. Firmamız 5 ile 7 gün içerisinde, ürünlere ödemiş olduğunuz ücret bedelini tarafınıza geri ödeme şekli ile iade edecektir. Bu konudaki görüşlerinizi Perde Outlet şikâyet hattı üzerinden bize bildirebilirsiniz.

Perde Outlet Sikayetim.com

Showroom ya da online mağazamızdan yapacağınız her türlü alışverişiniz Perde Outlet güvencesi altındadır. Online mağazamızdan veya fiziki mağazamızdan bir ürün aldığınız durumda; yanlış gönderim, defo ve diğer sorunlarla karşılaştıysanız çözümümüz oldukça basittir. Her türlü probleminizde etkili çözümler üretmek adına Perde Outlet şikâyet hattımız üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Perde Outlet şikâyet, öneri ve istekleriniz bizim için son derece önemlidir. Bizimle iletişim geçebileceğiniz adresimiz ve telefon numaralarımız şu şekildedir;

Adres Telefon Numarası Çalışma Saatleri
Zümrütevler Mahallesi Mercan Sokak No: 46/A Maltepe - İstanbul 0216 371 06 07

Perde Outlet şikâyet hattımız ve müşteri temsilcilerimiz hafta içi ve cumartesi saat 9:30 ve 19:00 arasında destek vermektedir.

Perde Outlet Kotucikti.com

Firmamız üzerinden yaptığımız her alışverişte, çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir. Bu noktada Perde Outlet şikâyet hattımızla bizimle iletişime geçerek müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz. Her zaman müşteri odaklı hizmet yürütmemiz, sizin sorunlarınıza kısa sürede cevap vermemizi sağlamaktadır.

Perdeoutlet.com üzerinden aldığınız tüm ürünlerinizde 2 yıl firma garantisi sunmaktayız. Bu sayede satın aldığınız ürünlerin garanti kapsamında meydana gelen problemleri, tarafımız tarafından çözülmektedir. Ancak şunu belirtmeliyiz ki; ürünlerinizin garanti kapsamında kalabilmesi için sizin tarafınızdan herhangi bir şekilde hasara uğramamış olması gerekir.

Perde Outlet Sikayet.com

Perde Outlet şikâyet kapsamında kargo ile ilgili konularda, firmamızın herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Çünkü ürünlerimizi satın aldıktan sonra ürünler kargo firmasına teslim edilmektedir. Bu sayede size ulaşma süresi kargo firmasının hızına, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak teslim edilme süreci 3 ilâ 9 gün sürmektedir.

Tarafımızdan ürünler kargolandıktan sonra size ürünlerinizi takip edeceğiniz bir takip numarası iletilmektedir. Bu numara ile kargonuzun tüm hareketlerini anlık olarak görüntüleyebilmeniz mümkündür. Teslimat sürecinde bizim herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır. Tamamen bu süreçte inisiyatif, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına aittir.