Kategoriler
İndirim
Metre Fiyatı
774,98 TL 309,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
774,98 TL 309,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
774,98 TL 309,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
439,98 TL 175,99 TL
İndirim
Metre Fiyatı
439,98 TL 175,99 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Özel Ölçü Güneşlik

Evlerimizi güneşten koruyan, dışarında içerinin görünmesini engelleyen ve dekoratif anlamda pek çok değer katan perdeler, ev alışverişlerinde ilk sırada gelir. Elbette ki klasik perde anlayışında olan ev hanımları için ilk seçenek de tül ve güneşlik olur. Bu iki perdenin uyumlu olması ve özel ölçüde tasarlanması da son derece önemlidir. Bu anlamda özel ölçü güneşlik seçenekleri ile her eve farklı bir anlam katılabilmektedir. Peki, özel ölçü güneşlik çeşitleri nelerdir?

Özel Ölçü Güneşlik Çeşitleri

Hazır güneşlik ile beraber en çok tercih edilen güneşlik çeşidi de, özel ölçü güneşlikler olarak bilinir. Çeşitleri birbirinden farklılık gösterse de, dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunur. Buna göre güneşlik tercihini yaparken, aşağıdaki hususlara sonuna kadar dikkat edilmesi gerekir:

  • Güneşliğin rengi,
  • Güneşliğin boyutu,
  • Güneşliğin kumaşı,
  • Güneşliğin dokusu,
  • Güneşliğin tipi olmak üzere, bu beş hususa dikkat edilmelidir.

Güneşlik modelleri, yukarıdaki seçeneklere göre farklılaşır ve bu şekilde her eve, her mekana uygun hale getirilebilir. Peki, güneşlik tercihi nasıl dekoratif bir şekilde yapılabilir?

Dekoratif Güneşlik Seçimi

Özel ölçü güneşlik kumaşı, tasarımda en önemli detay konumundadır. Bu nedenle tasarımda ilk etap kumaş, sonrasında ise diğer seçeneklerdir. Akabinde güneşliğin yere kadar uzanıp uzanmayacağı, rengi ve dokusu gibi detaylar, güneşliğin mekana olan uyumunu artırır. Bu şekilde de dekoratif bir seçimi gerçekleştirmiş olursunuz. Seçiminize göre fiyatlarda da değişiklikler olmaktadır.

Özel Ölçü Güneşlik Fiyatları

Güneşlik çeşitleri, boy, kumaş, renk ve doku gibi talepler göz önünde bulundurularak, belirli bir program oluşturulmakta ve tasarım bu programa göre gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda güneşlik fiyatları belirlenirken;

  • Güneşlik için talep edilenler,
  • Online ya da fiziksel mağazaların tercih edilmesi ve
  • Güneşlik çeşidi dikkate alınmaktadır.

Buna göre yukarıdaki değerler kapsamında en uygun özel tasarım güneşlikler, online mağazalardan alınabilmektedir.

Perde Outlet, bu noktada en profesyonel ve seçeneklerin çok fazla olduğu online mağazalar arasında yer almaktadır. Özel ölçü güneşlik kategorisi içerisinde de her türlü seçenek görülebilmektedir. Aynı zamanda taleplerinizi siparişleriniz ile detaylı bir şekilde bize iletebilirsiniz. Bunun için sen de Hemen Sipariş Ver ve hayallerindeki güneşliğe bir an önce kavuş.

Güneşlik modelleri farklı renk alternatifleri ile farklı renkteki mobilya ve duvarlarla uyum içinde bir izlenim oluşturmaktadır. Bu sayede göz alıcı bir dekorasyona imza atılmaktadır. Özel ölçü güneşlik sayesinde istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıma uygun hale getirilmektedir. Uygun ölçülerde edinilen güneşlik farklı alanlarda efektif bir kullanım sunmaktadır.